Edirne’nin en köklü Özel okulu Beykent Koleji Galatasaray’ı ağırladı

admin

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu tüm hızıyla sürdüren Özel Beykent Koleji öğrencilerine büyük bir sürpriz yaptı.

Edirne’nin en köklü özel Okulu olan Özel Beykent Koleji 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Galatasaray Spor Okulları Voleybol Kulübü oyuncularını okul öğrencileriyle buluşturdu.

Beykent Koleji Beden Eğitimi öğretmeni Nazlıcan Taştan’ın daveti üzerine İstanbul’dan gelen Galatasaray spor okulları voleybol kulübü oyuncuları, antrenörleri ve koordinatörü Edirne’de unutulmaz bir gün yaşadı.

Galatasaray Spor Okulları Voleybol Kulübü ile Beykent Voleybol Takımı arasında Okulun spor salonunda dostluk maçı yapıldı ve maçın sonucunda dostluk kazandı.

Beykentli öğrencilerin de büyük ilgi gösterdiği Voleybol Karşılaşmasının ardından Galatasaray Spor Okulları Voleybol takımı oyuncuları ile Beykentli öğrenciler günün anısına fotoğraf çektirip selfi yaptı.

Beykent Koleji’nde olmaktan ve ağırlanmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden GS’li oyunculular; “23 Nisan Ulusal Egemenli Bayramı kapsamında bizleri Edirne’ye davet eden Beykent Koleji Yönetimine, Beden Eğitimi öğretmeni  Nazlıcan hocamıza çok teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir gün oldu. Bugünkü karşılaşmada dostluk kazandı.” Dediler.

Maç sonunda okul müdürü Emre Çetinkaya sporculara hediyeler vererek birlikte daha nice etkinliklere imza atacaklarını belirterek sporculara başarılar diledi.

 774 total views,  2 views today

Next Post

Bu şenlikte mutluluk vardı

“Bizim en büyük yatırımımız; geleceğimizin teminatı çocuklarımıza” diyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda çocukları Edirne Belediyesi Hasan Ali Yücel Çocuk Müzesi’nde buluşturdu. 23 Nisan Çocuk Şenliği’nde çocuklar, illüzyon, sihirbaz ve kukla gösterileriyle birbirinden özel anlara tanıklık etti; sokak oyunları ile doyasıya eğlendi. Başkan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp