Edirne’nin gururu Güneş Optik Dubai’de

admin

Edirne’nin Gururu Güneş Optik  Dubai’nin Özel Misafiri oldu.  Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve hizmet kalitesinden asla ödün vermeyen Güneş Optik,11-15 Mayıs 2014 tarihleri arasında Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri’nde Essilor tarafından düzenlenen kongreye özel misafir olarak davet edildi. 32 ülkeden 1.400 katılımcının davetli olduğu kongrede geleceğin optik sektörü, geleceğin gözlük camları ve geleceğin hizmet anlayışı katılımcılara anlatıldı.

güneş optik dubai de (5)

Türkiye’nin ilk 10 optik mağazası içinde bulunan Güneş Optik Ali Kurnaz, on kişilik Türkiye Ekibi içinde Türkiye ve Edirne’yi temsil etme şerefine layık görüldü.  Optik camda dünya markası Essilor ile işbirliği içinde olan Güneş Optik mağazalarında sunulan ve tek bir camla uzak, orta,yakın her alanda net görüş sağlayan Varilux gözlük camları,kırılmaya ve çalınmaya karşı bir yıl sigortalıdır.Tüm Varilux markalı gözlük camları, dünyanın en son teknolojisine sahip Crizal UV antirefle kaplamaya sahiptir.Numaralı güneş gözlükleride aynı özelliği taşımaktadır.

güneş optik dubai de (3)

Yaz günlerinin kapıda olduğu bugünlerde bir açıklama yapan Ali Kurnaz” Sizde gözlüksüz kalmayın, gözlerinizin sağlığı bizim için çok önemlidir. Xperio polarize güneş camlı gözlükleriniz Güneş Optik mağazalarında benzersiz hizmet anlayışıyla sizleri bekliyor . Dünyanın bütün markaları en son modeller GÜNEŞ OPTİK’te.   Bütün gözlüklerimiz garantilidir,garanti belgenizi almayı unutmayın.”Dedi.

güneş optik dubai de güneş optik dubai de (1) güneş optik dubai de (2)
güneş optik dubai de (4)
güneş optik dubai de (6)

 

 

 9 total views,  2 views today

Next Post

Çiftçinin Dostu "CANKAR TARIM"

Ticaret Borsasına Yeni Mahsul Arpa Geldi …    Edirne Ticaret  Borsası Yönetimince yapılan açıklamaya göre; “2014–2015 hasat sezonunun ilk ürünü olan yeni mahsul Arpa satışa arz edilmek üzere Borsamıza getirildi. Tayakadın Köyü’nden Ayhan BÜLBÜL’ün getirdiği arpa,Borsa üyesi, Cankar Tar. Hay. Gıd. San. Tic. Ltd. Şti. adına Meclis Başkanı Fedai CANIM […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp