Edirne’nin Parlayan Yıldızı Bektaş Zirve Konakları Yükseliyor

admin

Edirne’nin parlayan yıldızı Bektaş Zirve Konakları Fıırnlar Sırtı (Şahin Tepesi)’nde yükseliyor.
Bektaş Zirve Konaklarının Yönetim Kurulu Başkanı Müteahhit Naim Bektaş yaptığı açıklamada; Bektaş Zirve Konakları’nın 4 Bloktan oluştuğunu,satışların devam ettiğini ifade ederek; “44 adetten oluşan 3+1’lerimiz bitti. Elimizde sadece 2+1’lerimiz kaldı. Şu anda ikinci bloğun temelini attık. İnşaat çalışmaları hızla devam ediyor. A Bloğumuzun çatısını yapıyoruz. Kısa süre içerisinde oda bitecektir. Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. 4 Blokta toplam 18 adet dükkan yer alıyor. Şu anda 2 adet dükkanımız kaldı. Tam bir yaşam alanı. Vatandaşlarımız burada huzuru ve rahatlığı bulacak.” dedi.

Bu görsel boş bir alt niteliğe sahip; dosya adı NAIM-BEKTAS-ZIRVE-KONAKLARI-EDIRNE-13.jpg

“PROJEMİZ HIZLA DEVAM EDİYOR.”
Naim Bektaş’ın Ortağı Başaran Öztürk yaptığı açıklamada; “Kooperatifimiz hızlı bir şekilde devam ediyor. Başta Naim bey ve ben olmak üzere projemizin büyük bir hızla devam ettiğini görmek bizleri de ayrıca mutlu ediyor. Projemizin bitiş tarihi 4 yıldır. Kalan 2 sene sürecinde projemizin daha erken biteceğini söyleyebiliriz.”dedi.


Bektaş Zirve Konaklarının Yönetim Kurulu Başkanı Müteahhit Naim Bektaş yaptığı açıklamada; “Bu daha bir başlangıçtır. Edirne’de yapacağımız daha çok projelerimiz olacaktır. Edirne’de 1Numara olmayı hedefliyoruz” dedi.

 1,191 total views,  5 views today

Next Post

DOÇ. DR. MUSTAFA HATİPLER’E, İKTİSADİ KALKINMA VE SOSYAL ARAŞTIRMALAR ENSTİTÜSÜ’NDEN BİLİM ÖDÜLÜ

Trakya Üniversitesi Edirne Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Mustafa Hatipler, bilimsel organizasyon alanında dünyanın saygın kuruluşları arasında yer alan İktisadi Kalkınma ve Sosyal Araştırmalar Enstitüsü’nün her yıl başarılı bilim insanlarına verdiği “Bilim Ödülü”ne layık görülen isimlerden biri oldu. Türkiye’nin yanı sıra birçok ülkede farklı projeler yöneten, akademik düzeyde […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp