Edirne’nin Siyasetteki Gladyatörü Hamdi Sedefçi

admin

Geçtiğimiz Cuma günü Parti İl Merkezinde düzenlediği partililerin büyük ilgi gösterdiği   basın toplantısı ile Edirne Belediye Başkan aday adaylığını  açıklayan Hamdi Sedefçi’yi  Gladyatör filminin ünlü aktörü  Russell Crowe Makamında  ziyaret etti.
gaşdytr_sedefci

Gladyatör filmi ile tanınan Ünlü Aktörün Belediye Başkanı Hamdi Sedefçiye yaptığı  bu ziyareti  Edirne’lilerce ilgi ile karşılandı ve çeşitli yorumlara neden oldu .  “3 Dönem Dünyanın En iyi Aktörü ünvanına sahip Russell Crowe ile 4 dönem Edirne’ye Belediye Başkanlığı yapmış Sedefçi’nin en büyük özellikleri ise savaşçı ve mücadeleci ruha sahip olmaları” şeklinde yorumlandı. Bir diğer yorum da; “4 dönemdir Edirne’de başarılı hizmetlere imza atan  Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, 5. dönem Belediye Başkanlığı için en iddialı Aday adayı olarak, gladyatör Crowe  gibi savaş kıyafeti  giyip  kılıcını çekerek Edirne’ye hizmet için yeniden göreve talip oluyor” şeklinde oldu. 

 

 202 total views,  2 views today

Next Post

Gladiatör, Ünlü Aktör Russel Crowe Edirne'de

Gladiator, Robin Hood ve Akıl Oyunları Filmleri ile tanıdığımız Ünlü Aktör Russel Crowe Çanakkale Filmi Çekimleri için Edirne’de. “Gladyatör”, “Akıl Oyunları” ve “Robin Hood” gibi filmlerle tanınan 49 yaşındaki Crowe, Çanakkale Savaşı’nda kaybolan iki oğlunu arayan Avustralyalı babanın 1919’da Türkiye’ye gelişini anlatan filminin bazı sahnelerinin çekileceği belirtilen kentte, tarihi mekânları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp