Edirne’nin Sorunlarını Günşen Çözecek

admin

AK Parti Edirne Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Ahmet Günşen, 10 Mart 2014 Pazartesi günü tanıtım çalışmaları kapsamında Edirne Lisesi, Atatürk Ortaokulu, İnönü İlkokulu ve İsmail Güner İlkokulu’nda bulunan öğretmenleri ziyaret etti. Sabuni Mahallesi Muhtarı Timur Erdoğan ile görüşerek mahalle sorunlarını dinledikten sonra esnaf ziyaretlerinde bulundu. Gün sonunda Günşen, Mustafa Ceceli konserine katılarak gençlerle vakit geçirdi.

ahmet günşen (1)

Bu şehre artık değer katılacak

Edirne’nin ulaşım, alt yapı ve istihdam sorunlarının yanı sıra nehirlerle şehrin de bütünleşemediğini söyleyen Prof. Dr. Günşen, nehir seddelerinin bölünmüşlük algısı yarattığını belirtti. Günşen, “Seddelerin şehirlerle nehirleri bölen değil, bütünleştiren bir hale dönüştüreceğiz. Seddelere peyzajı, yaşam alanları, kafeteryaları, bisiklet yolları gibi düzenlemeler yapmayı planlıyoruz. Böylece seddeleri taşkın riskini önlemenin yanı sıra şehre değer katan yerler haline getireceğiz. Spor alanlarının ve nehirlerin çevresini Edirneliler için keyif alınır, huzur verici bir yer haline getireceğiz.” dedi.

ahmet günşen (1)kpk

‘Keyif alınır bir Edirne kimliği ortaya çıkaracağız’

Gün sonunda yaklaşık sekiz bin kişinin katıldığı Mustafa Ceceli konserinde gençlerle birlikte güzel vakit geçiren Prof. Dr. Ahmet Günşen, dinamizmini gençlere borçlu olduğunu ifade etti. Edirne’yi Trakya Üniversitesi ile birlikte bilim merkezi haline getireceklerini vurgulayan Günşen, “30 Mart’ta halkımız bizi belediyecilik hizmeti ile görevlendirirse işsizlikten başlayarak tüm sorunları birer birer çözeceğiz. Bu şehir Trakya Üniversitesi ile bir bilim ve kültür şehridir. Belediye ve üniversite iş birliği ile mutlu, huzurlu ve keyif alınır bir Edirne kimliği ortaya çıkaracağız. Çağdaş Türkiye ülküsüne ulaşmak yolunda hep birlikte çalışacağımızı umuyorum, Türk gençliğine selam ve iyi dileklerimi gönderiyorum” şeklinde konuştu.

ahmet günşen (2)

Mustafa Ceceli’yi gençler kadar kendisinin de sevdiğini konserde dile getiren Ahmet Günşen, “Mustafa Ceceli’yi sadece gençler değil, benim gibi ruhu genç kalanlar da seviyor. Sevgili Mustafa kardeşimizi sanatçı kimliğinden öte, kişiliğinden dolayı da çok seviyorum” diyerek tüm gençler adına çiçek hediye etti.ahmet günşen (4) ahmet günşen (5) ahmet günşen (6) ahmet günşen (7) ahmet günşen (8) ahmet günşen (9)

 

 

 

 101 total views,  2 views today

Next Post

EDESOB’tan Edirne İl Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğa Hoşgeldin Ziyareti.

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve beraberinde yönetim, denetim ve disiplin kurulu üyeleri, İçişleri Bakanlığı’nın Emniyet Müdürleri Kararnamesi ile Edirne İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Emniyet Müdürü Rahmi Baştuğ’u makamında ziyaret ettiler. Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ, EDESOB Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp