Edirne’nin Tarihi Lezzetleri Yetenek Sizsiniz Jürisine ikram edildi

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Ulusal bir kanalda yayınlanan ve yapımcılığını Acun ılıcalının yaptığı ‘’Yetenek Sizsiniz’’ yarışması çekimleri kapsamında Edirne’ye gelen jüri üyelerine Arslanzade Arif Meriç tarafından tarihi lezzetler ikram edildi.

yetenek-sizsiniz-arif-meriç12

Trakya Üniversitesi Balkan Kongre merkezinde çekimlerini yapmak üzere gelen Acun Ilıcalı, Hülya Avşar, Eser Yenenler ve Alp Kırşan’a Edirne’nin tarihi lezzetlerinden bademezmesi, Kallavi kurabiye ve kavala kurabiyesi ikram edildi. Arslanzade işletme sahibi Arif Meriç yaptığı açıklamada;’’ biz Edirne’mizi tanıtmak için uğraşıyoruz. Amacımız Türkiye’nin önemli isimlerine bu tarihi lezzetleri ulaştırmak ve onlar aracılığı ile tüm Türkiye’ye tanıtmaktır. Ayrıca Edirne’mize gelerek bizleri onurlandıran Edirne’de belli bir dönem bulunmuş çok değerli yapımcı Acun Ilıcalının burada çekimler yapmasından dolayı mutluluk duyduk. Kendisine ve Tüm ekibine çok teşekkür ediyoruz’’ dedi.

yetenek-sizsiniz-arif-meriç (1)

Günün anısına Hülya Avşar’a Badem Ezmesinden yapılmış Türk Bayrağı Motifi ve Edirne Süpürgesi Arslanzade Arif Meriç ve Çalışanları tarafından hediye edildi.

yetenek-sizsiniz-arif-meriç

 135 total views,  2 views today

Next Post

EBED Başbakandan talep etti

Edirne Valiliğinin bir Otel’de Başbakan R. Tayyip Erdoğan onuruna verdiği kahvaltıya, Edirne Bedensel Engellileri ve Ailelerini Koruma Yardımlaşma Derneği (EBED) adına Yönetim Kurulu Başkanı Dilek Kaynak, Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Gültekin ve İlyas Karagöz katıldılar. EBED adına bir yıl içinde bulundukları faaliyetleri içeren 8 sayfalık raporu sunduktan sonra Başbakan R. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp