Edirnespor emin adımlarla ilerliyor.

admin

Bal Ligi 12. Grupta mücadele eden temsilcimiz Edirne Belediyesi Edirnespor, ligin 11. Haftasında kendi sahasında Yeniçanspor ile karşı karşıya geldi.

Edirne 25 Kasım Stadında Saat: 14.00’te başlayan karşılaşmayı, BATUHAN BAYAR (Orta Hakem),  FURKAN ÇOBAN(1. Yardımcı Hakem),  MEHMET CAN AKTAŞ(2. Yardımcı Hakem), VOLKAN UÇKAN(Dördüncü Hakem) yönetti.

Karşılaşmanın 26. Saniyesinde Yeniçanspor kendi kalesine golü atarak 1-0 mağlup duruma düştü. Yeniçanspor’un kendi kalesine attığı gol ile, Bal Ligi tarihinde kendi kalesine en kısa sürede gol atan takım olma ünvanını da elde etmiş oldu. Karşılaşmada üstün bir futbol sergileyen Temsilcimiz Edirne Belediyesi Edirnespor 43. Dakika da Yunus Namdar’ın golü ile durumu 2-0 yaptı.

Karşılaşmanın ilk yarısı 2-0 skorla sona erdi. Maçın 2. Yarısında karşılıklı atakların gole çevrilememesi nedeniyle 90 dakika temsilcimiz Edirne Belediyesi Edirnespor’un 2-0 galibiyeti ile sona erdi.

Edirnespor bu galibiyetiyle puanını 16’ya çıkarmış oldu.

 

 

 165 total views,  2 views today

Next Post

Özcan, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü’nü kutladı

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı. Özcan,  kadınların kendi kaderi ile birlikte ülke kaderinde de söz sahibi olabilmelerinin yolunun siyaset yapmaktan geçtiğini söyledi. Türk kadınının kendisine tanınan bütün haklara layık olduğunu, hem söz konusu haklar tanınmadan önceki asalet ve kahramanlığıyla […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp