Edirnespor final yolunda

admin

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan; final yolunda ilerleyen Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı’nın Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ile oynayacağı maça tüm Edirnelileri davet etti.  Gürkan, Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı’nın; adım adım birinci lige hazırlandığını belirterek, “Haydi Edirne!Bu başarıda senin de payın olsun. Desteğimiz takıma; desteğimiz Edirne’ye” dedi.

Deplasmanda Boluspor Erkek Basketbol Takımı ile oynadığı maçı, 70-69 yenerek kazanan Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı; final yolunda ilerlemeye devam ediyor. Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde Edirne’yi temsil eden Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı’nın 13 Haziran Çarşamba Günü Saat:18.00’de Mimar Sinan Spor Salonu’nda Manisa Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü ile karşılaşacağını belirten Gürkan, bu önemli maça tüm Edirnelileri davet etti.

Edirne Belediyesi Edirnespor Erkek Basketbol Takımı’nın Türkiye Basketbol 1. Ligi’ne yükselebilmesi için son iki maçı mutlaka alması gerektiğini belirten Gürkan, bunda da taraftar desteğinin en önemli faktör olduğunu söyledi. Gürkan, “Edirnespor Basketbol Takımı bu maçın ardından bayramın ikinci günü olan 16 Haziran 2018 tarihinde deplasmanda Bursa Finalspor ile karşı karşıya gelecek. Kurulduğu ilk yıl Bölgesel Amatör Ligten; 2’inci lige yükselen Edirne Belediyesi Edirnespor’un bu başarıyı devam ettireceğine ve Edirne’yi 1. Ligte temsil edeceğine inancımız tam. HaydiEdirne; bu gururda; bu başarıda seninde payın olsun. Hep birlikte desteğimiz takımımıza, desteğimiz Edirne’ye” dedi.

 110 total views,  2 views today

Next Post

Yeni Mahsul Kanola Borsada

2018–2019 hasat sezonunun ilk ürünü olan yeni mahsul Kanola satışa arz edilmek üzere Edirne Ticaret Borsası’na (ETB) getirildi. Muratçalı Köyü’nden Şakir Zamacı’ya ait 18 ton kanola, Kurbanlar Tarım Ürünleri İnşaat Taahhüt Turizm Gıda Medikal Taşımacılık Akaryakıt Tekstil Orman Ürünleri Hayvancılık Aracılık Hizmetleri İthalat İhracat Sanayi Ltd. Şti. adına Oğuz Kurban […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp