Edirnespor GK Nerde, onlar orada..!

admin

Bal Liginde 2 senedir mücadele eden ve bütün Türkiye’nin dikkatini çeken kulüplerimizden Edirnespor Gençlik Kulübünün maçlarına tarftarın yoğun ilgisi kadar, yönetim kurulunda görev alanlarında ilgisi dikkat çekmeye devam ediyor.

Bu yöneticilerden eski Ayşekadın GB Başkanı ve Edirnespor GK yöneticisi Polat Öztaş her zaman olduğu gibi biricik oğlu Nevzat Öztaş objetifimize ilk takılanlar arasındaydı. Baba oğul Öztaş’lar heyecan içinde maçı seyrederlerken, yine genç yöneticilerden Cem Ertekler ve Yalçın Günal, aynı zamanda çok yakın arkadaş oldukları için  her zaman olduğu gibi yan yana müsabakayı izlediler. Her üç genç yöneticinin de gazetemize yaptığı ortak açıklama” İyi bir takımız, inşallah bu sezon Şampiyon olacağız” şeklindeydi.

 

Edirnespor GK Nerde, onlar orada..!
Edirnespor GK Nerde, onlar orada..!

 290 total views,  2 views today

Next Post

Kurnaz “Merkezdeki İşyerleri Diğer Semte Dağılmalı”

Bölgemizde Gözlükte bir marka olan Güneş Optik” sahibi Ali Kurnaz. Yaptığı açıklamada Edirne’de işyerlerinin Saraçlar Caddesi ve çevresinde yoğunlaştığını, bunun diğer semtlere haksızlık olduğunu belirterek şunları kaydetti” Edirne nüfusu artarak yüz elli bine yaklaşıyor.Buna karşın bakıyoruz ki, işyerlerimizin büyük bölümü Saraçlar Caddesi,Çilingirler Çarşısı dolayında bulunuyor. Diğer mahallelerimizde işyeri olarak büyük […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp