Edirnespor sahaya çıkıyor

admin

Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor, Çanakkale Dardanelspor maçıyla yeni sezonda ilk kez taraftarının karşısına çıkacak. 2. Tur Eleme Maçı’na hazırlıklarını sürdüren Edirnespor’a başarılar dileyen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, tüm Edirnelileri takımını desteklemeye davet ederken, Başkan Yardımcısı Hakan İşcan da yönetim kurulu üyeleriyle birlikte sahayı kontrol etti.

 

 

 

 

 

 

 

29 Ağustos Salı Günü, tüm Edirnelilerin kalbi, Edirne Belediyesi Edirnespor için atacak. Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele eden ve 1. turda Modafenspor’a 1-0 üstünlük sağlayan Edirnespor, 2’inci tura yükseldi. Çekilen kura neticesinde Edirnespor’un 2. Tur Eleme Maçı’nda rakibi Çanakkale Derdanelspor oldu. Edirnespor, yeni sezonda kendi evinde ilk kez taraftarının karşısına çıkacak. Edirnespor’un karşılaşması 29 Ağustos Salı Günü Saat: 16.30’da 25 Kasım Stadyumu’nda gerçekleştirilecek. Karşılaşma A Spor kanalında da canlı yayınlanacak.

Edirne Belediyesi Edirnespor’u, Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Hakan İşcan yalnız bırakmadı. İşcan, Edirnespor Kulüp Başkanı Savaş Üner ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte sahayı gezerek, eksiklikleri tespit etti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan da Ziraat Türkiye Kupası’nda mücadele eden Edirne Belediyesi Edirnespor’un 1. Tur Eleme Maçı’nda büyük bir başarıya imza atarak ikinci tura yükseldiğini söyledi. Büyük bir azimle, rakibi karşısında üstünlük sağlayan takımının ikinci turda da taraftarına aynı gururu yaşatacağını belirten Gürkan, “Takımımız tüm gayretiyle çalışmalarını sürdürüyor. Takımın 2. Turda da Edirne’ye aynı gururu yaşatacağına olan inancım tam. Edirne’nin kalbi, 29 Ağustos’ta takımı için çarpacak. Edirnespor, 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesinde taraftarına büyük bir gurur yaşatacak.  Tüm Edirne Halkı’nı 29 Ağustos Salı Günü, bu coşkuyu yaşamak için 25 Kasım Stadı’na davet ediyorum” dedi.

 

 

 89 total views,  2 views today

Next Post

LPG’li araçlarda kamusal denetime sahip çıkalım!

Makina Mühendisleri Odası Edirne Şubesi Yönetim Kurulu  Başkanı Mehmet EFE yaptığı açıklamada; Bilindiği üzere, AİTM yönetmeliğinde; 26 Ekim 2016 tarihinde yayınlanan ve 26 Nisan 2017 tarihinde yürürlüğe giren ve eksikliklerine rağmen oldukça olumlu karşıladığım, pozitif bir adım olarak gördüğüm LPG/CNG ile ilgili düzenlemelerin üzerinden henüz iki ay geçmesine rağmen 24 […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp