Edirnespor Yönetiminden Emniyet Müdürü Kurt’a ziyaret

admin

Edirne Belediyesi Edirnespor Yönetimi Geçtiğimiz aylarda Edirne’ye atanan Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’u makamında ziyaret edip yeni görevinde başarılar dilediler.

Edirnespor Yöneticilerinin ziyaretinden büyük memnuniyet duyan Emniyet Müdürü Kurt,  Kulüp Başkanı Savaş Üner’den Edirnespor’un ligdeki durumu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Geçtiğimiz hafta sonu kendi sahasında Lüleburgazspor’u 4-0 yenerek lig teki yoluna emin adımlarla devam eden Edirnespor’un durumunu yakından takip ettiğini ve Takımın oynadığı futbolu takdir ettiğini ifade eden Emniyet Müdürü Kurt, Edirnespor yöneticilerine ve futbolculara ilimizi Bal liginde başarıyla temsil ettikleri için teşekkür etti.   Edirnespor Kulüp Başkanı Savaş Üner ve Yöneticiler, Edirne İl Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt’a Edirnespor’un 22 numaralı formasını hediye etti.

 168 total views,  5 views today

Next Post

Mehmet Özkan Aday olmayacağını açıkladı

Edirne İnşaat Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan önümüzdeki yıl yapılacak olan oda seçimlerinde aday olmayacağını açıkladı.   Edirne İnşaat Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası Başkanı Mehmet Özkan          “Yaklaşık 20 yıldır başkanlığını yürüttüğüm Edirne İnşaat  Sanatkarları ve Elektrikçiler Esnaf Odası başkanlığı görevimi bırakmaya karar verdim. Yeni dönemde aday […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp