Edirnespor’un sağlık sponsoru Trakya Hastanesi

admin

Geçen yıl da olduğu gibi bu sezon da Edirnesporun sağlık sponsorluğunu Özel Trakya Hastanesi üstlendi. Sponsorluk imza töreni Trakya Hastanesinde yapıldı. Buradaki Törene Trakya Hastanesi Sahibi Orhan Yazgan, Edirnespor Kulübü Başkanı Savaş Üner ve yönetim kurulu üyeleri, Vatandaş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Emre Sedef katıldı.

Edirnespor’un sağlık sponsoru Trakya Hastanesi (3)

 

 

 

 

 

 

 

Törende konuşan Orhan Yazgan; “ konuşmamda öncelikle şunu belirtmek istiyorum. Şimdiki Edirnespor ve daha önceki Edirnespor GK yönetiminde olan arkadaşlarımız bize geldiklerinde mutlaka iki takımın birleştirilmesi gerektiğini söylemiştim. Aksi takdirde Edirne her iki futbol takımına bakabilecek düzeyde değil. Arkadaşlar araştırdılar. Başka yerden de aynı öneriler olunca her iki takımı birleştirerek gerçekten Edirne’de olması gereken Edirnespor oluştu. Bu yönetici arkadaşlarımızın üstün gayretleriyle ve Edirnespora gönül verenlerin destekleriyle Edirnespor’un bundan sonra daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Bizler Özel Trakya Hastanesi olarak gerek geçmişte günümüzde Edirne’mizdeki spor ve diğer aktivitelere imkânlarımız ölçüsünde destek olmaya çalıştık. Bundan sonra da Edirnesporumuza hastane olarak kendi imkânlarımız ölçüsünde hem sağlık sponsoru hem de maddi manevi olarak elimizden geleni yapacağız. Teşekkür ediyor hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Edirnespor’un sağlık sponsoru Trakya Hastanesi (1)

 

 

 

 

 

 

 

Daha sonra söz alan Edirnespor Başkanı Savaş Üner, futbol anlamında sağlığın çok önemli olduğunu geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Trakya Hastanesi Sahibi Orhan Yazgan ağabeyimiz bizimle beraberdi bizim sponsorumuzdu. Bu yıl da bizleri kırmadı ve tekrar Maddi ve manevi desteğin haricinde sağlık sponsoru olacaklarını söyledi biz de kendisine çok teşekkür ettik. Burada bir kez daha teşekkür ediyor ve hayırlısı olsun diyorum; “dedi. Üner daha sonra Edirnespor’un 22numaralı taraftar formasını Orhan Yazgan’a hediye etti.

Edirnespor’un sağlık sponsoru Trakya Hastanesi (2)

 

 

 

 

 

 


Edirnespor’un sağlık sponsoru Trakya Hastanesi (4)

 11 total views,  2 views today

Next Post

Lösev binlerce aileye yardım kolileri ulaştırıyor

LÖSEV Ramazan ayı üresince Türkiye Genelinde17.000’i aşkın  lösemili ve kanserli çocuk ve ailelerine  içinde gıdadan giyime, kırtasiyeden oyuncağa, pek çok ihtiyaç malzemesi ulunan  yardım kolileri ulaştırıyor Her yıl olduğu gibi  bu yıl da yardımlaşma duygusunun farklı bir durum kazandığı  ramazan ayı süresince tüm aileleri kucaklayacak ve değerli bağışçılarının destekleriyle onları […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp