Edirne’ye “50 adet sıfır kilometre araç”

admin

Serhad Birlik – ETUS olarak yaklaşık iki aydır halktan gelen talepler ve Belediye Başkanı Sayın Recep Gürkan’ın talimatları doğrultusunda tüm minibüs firmalarıyla görüştüklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Giyik, “Halkımızın sistemdeki bazı araçların eski oluşuyla ilgili sürekli eleştirileri vardı. Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan’ın da yeni araç alımı konusunda bize talimatı vardı. Uzun süren araştırmalar sonucunda Isuzu firmasıyla anlaştık. 50 adet sıfır kilometre Novocıty model araç için sözleşme imzaladık ve araçlarımız Eylül ayında hizmet vermeye başlayacak” dedi.

Edirne’ye 50 adet sıfır kilometre araç (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

“10 KURUŞ ALDIK 14 TRİLYON YATIRIYORUZ”

Geçtiğimiz ay Edirne Belediye Meclisi tarafından yaklaşık 10 kuruşluk ücret artışı aldıklarını ve bunun  abartılarak faiş bir zam gibi kamuoyuna aktarılmaya çalışıldığını da sözlerine ekleyen Serhad Birlik- ETUS Başkanı Hakan Giyik, “Bizlerde herkesin yaptığı gibi işimizi yapıyor ve bu yolla yaşamımızı sürdürecek kazanımı sağlamayı hedefliyoruz. Tabi ki bizim yaptığımız işi, diğerlerinden ayıran bir nokta var, bizler halka hizmet ederek kazanım sağlıyoruz. Diğer esnaf ve tüccarlar gibi yaptığımız işten para kazanırsak yatırım yapabilir ve işimizi daha nitelikli yaparız. Son olarak belediye meclisimiz bizlere enflasyonun altında yaklaşık 0,10 kuşluk bir ücret artışını uygun gördü. Bizlerde bugün Isuzu firmasıyla anlaşarak 50 adet sıfır kilometre minibüs alımı için anlaşma imzaladık. Bu minibüslerin toplam maliyeti 14 trilyonun üzerinde. Edirne’mize hayırlı olsun” diye konuştu.
“SON TEKNOLOJİ ARAÇLAR”

Alınan araçların günümüz teknolojisi ve beklentilerine uygun olduğunu da sözlerine ekleyen Serhad Birlik – ETUS Başkanı Hakan Giyik, “Aldığımız araçların tamamı engelli rampası olan, euro 6 tabir edilen çevre dostu motora sahip, günümüz ihtiyaçlarının tamamına cevap verebilecek nitelikte araçlar. Bizler dün söyledik, bugünde söylemeye devam ediyoruz. Halkımız, hizmetin en iyisine en kalitelisine layık. Bizlerde bu sorumluluk bilinciyle, Edirne Belediye Başkanlığıyla birlikte hareket ederek kent içi ulaşımını sorunsuz hale getirmeye gayret ediyoruz” dedi.

Edirne’ye 50 adet sıfır kilometre araç (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 “İMZALAR ATILDI”

Serhad Birlik – ETUS Başkanı Hakan Giyik, Anadolu Isızu Satış Müdürü Murat Küçük ve IsızuÇetaş A.Ş. Satış Müdürü Serkan Bayrak, araç alımı için sözleşme imzalarken, yeni araçların en kısa sürede Edirne’ye teslim edileceğini ifade ettiler.

Edirne halkının taleplerini ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’ın uyarılarını dikkate aldıklarını belirten Giyik, “50 adet sıfır kilometre aracın yeni sezonda (Eylül ayı) hizmet vermeye başlayacak. Araç alımı için imzalarımızı attık Araçların bize maliyeti 14 milyon lira.  Edirne halkına hayırlı olsun” dedi.

“EN GENÇ İKİNCİ FİLO”

Türkiye’nin en genç üçüncü araç filosuna sahip olduklarını belirtenSerhad Birlik- ETUS Başkanı Hakan Giyik, “Minibüsler Eylül ayında hizmet vermeye başlayacak ve yeni alınan araçlarla birlikte ETUS’ Türkiye’nin en genç ikinci araç filosu haline gelecek” diye konuştu.

 

 

 

 76 total views,  2 views today

Next Post

Başkan GÜRKAN Ankara’da

ER MEYDANI İÇİN İLK TOPLANTI Gençlik ve Spor Bakanı Çağatay Kılıç’ın 655. Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin final müsabakalarında tüm Edirnelilere ve güreş severlere Er Meydanı’nın yenileneceğinin müjdesinin vermesinin ardından ilk toplantı Ankara’da gerçekleştirildi. Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk ile görüşen Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp