Edirne’ye yatırımcının ilgisi artıyor

admin

Yatırımcılar; İlimizi yakından tanımak, yatırım olanaklarını yerinde incelemek ve değerlendirmek üzere, geniş pazar imkanlarına sahip İlimize ziyaret gerçekleştiriyor.

etso -yatırımcı

Edirne’ deki yatırım hacmini yerinde incelemek ve bilgi almak için Edirne’ye gelen; Bayraktar Yatırım Holding A.Ş. Onursal Başkanı Hüseyin Bayraktar,Saray Halı Yönetim Kurulu Başkanı Necati Kurmel,Anadolu Efes Grup Ortaklarından Kamil Yazıcı,Kaşıbeyaz Turz. İşlet. San. ve Tic. A.Ş. Ahmet Kaşıbeyaz,Hazar Group İth. İhr. Ltd.Şti. Ali Polat Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

etso -yatırımcı (1)

Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt ile görüşen yatırımcılar, Zıpkınkurt’dan Edirne hakkında bilgi alarak istişarede bulundu. Edirne ekonomisi ve sanayisi hakkında heyete bilgi veren Zıpkınkurt: “ Hangi açıdan bakarsak bakalım, Edirne; Türkiye için ve ülkemizin gelecek yarınları için son derece önemli bir şehir ve merkez konumundadır.” dedi. Edirne’nin bugüne kadar sanayisinin ve ticaretinin devletten çok fazla destek almadan belli bir seviyeye geldiğini belirten Zıpkınkurt, kısa ve rahat ulaşım seçenekleri ile komşu pazarlara yakınlığı Edirne’yi cazibe merkezi haline getirdiğini söyledi.

 

 84 total views,  2 views today

Next Post

Tuncay Aytın’ın büyük başarısı

Edirne Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay Aytın Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğindeki başarısını siyasette de gösterdi. Havsa İlçesinde CHP’den 2. Sırada İl Genel Meclisi Üyeliğine aday gösterilen Aytın halkın kendisine duyduğu güveni burada da kanıtladı. CHP Havsa ilçesinde iki İl Genel Meclisinin tamamını kazanması ile Aytın’da İl Genel Meclisi üyesi […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp