Edirne’ye Yeni Bir Halı Mağazası

admin

Edirne’de yeni  bir halı mağazası açıldı. Uzun yıllardır Uzunköprü’de hizmet veren Erhan Dinç, Edirne’ye açtığı halı mağazada birbirinden güzel halılar Edirnelilerin beğenisine sundu.

Ayşekadın Semti’nde eski karakol yanındaki  halı mağzasının açılışına çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışını gerçekleştiren Edirne Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, kente yeni işletmelerinin açılmasının mutluluk verici olduğunu belirterek, “Bu yeni işletmenin de kentimize hayırlı olması ve bol kazançlar diliyorum” dedi.

İşletmeci Erhan Dinç, Uzunköprü’de bir  mağazası  daha olduğunu hatırlatarak, “İkincisini de Edirne’ye açıyoruz. Amacımız halı sektöründe Edirnelilere daha iyi ve kaliteli ürünler sunabilmek” dedi.

Konuşmaların ardından Sedefçi, AK Parti Edirne Merkez İlçe Başkanı Mehmet Özülkü ve beraberindekiler kurdeleyi keserek işletmeyi hizmete açtılar.

 492 total views,  2 views today

Next Post

Öğretmenlerden Eşofmanlı Protesto

Edirne’de okullarda kıyafet serbestliği yönetmeliğinde dini simgelerin göz ardı edildiğini söyleyen bir grup öğretmen, derse eşofmanla girerek durumu protesto etti. Eğitim-Sen Edirne Şubesi üyesi bir grup öğretmen, kılık kıyafet yönetmeliğinde dini simgelerin göz ardı edilmesine dikkat çekmek için eylem düzenledi. Saraçlar Caddesi’nde toplanan yaklaşık 30 öğretmen, slogan atarak hükümeti eleştirdi. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp