“Edirne’yi Hayallerinde ki gibi renklendirecekler”

admin

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından 2017- 2018 Eğitim ve Öğretim yılı nedeniyle Edirne Belediyesi’nin kültür yayınları içinde yer alan  “Edirne’mizi Boyayalım” kitapları öğrencilerle buluşmaya devam ediyor.

Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Çiğdem Gegeoğlu ve ekibi  Edirne Belediye Başkanlığı adına,  Uzunköprü ilçesinde bulunan Demokrasi İlköğretim Okulu’nda ki Ana sınıfı öğrencilerini ziyaret ederek öğrencilere  “Edirne’mizi Boyayalım” isimli boyama kitaplarını dağıttı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Gegeoğlu; “Edirne Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Recep Gürkan’ın talimatıyla Eğitim-Öğretim faaliyetlerine destek vermeye devam ediyoruz. Öğrenciler boyama kitapları ile Edirne’yi artık hayallerinde ki gibi renklendirebilecekler. Minik Öğrencilerimiz yaşadıkları kenti istedikleri gibi, hayallerinde ki gibi renklendirsin istedik. Bu kitapla ilimizin tarihi ve turistik yerlerini yakından tanıma fırsatı da bulacaklar. Okul Müdürümüz ve öğretmenlerimiz ile birlikte Edirne Belediye Başkanlığı olarak yaptırdığımız Edirne’mizi Boyayalım isimli boyama kitaplarımızdan dağıttık. Minik Öğrencilerimizle birlikte olmak bizi çok mutlu etti. Okul Müdürümüze teşekkür ediyoruz. Öğrencilerimize eğitim-öğretim hayatında başarılar diliyoruz” dedi.

 66 total views,  2 views today

Next Post

Erdin Bircan’dan 29 Ekim Tepkisi

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ile 15 Temmuz’u bir araya getirmenin yanlış olacağını bildiren CHP Edirne Milletvekili Erdin Bircan, “Kendi adıma bunun utanç verici olduğunu düşünüyorum; çünkü 29 Ekim Cumhuriyetin kuruluşudur ve bunu Gazi Mustafa Kemal Atatürk kurmuştur” dedi. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Edirne Milletvekili Erdin Bircan, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp