Edirne’yi hayallerindeki gibi renklendirecekler

admin

Edirne Belediye Başkanlığı tarafından 2017-2018 eğitim ve öğretim yılı nedeniyle Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı anaokulu öğrencilerine Edirne Belediyesi’nin Kültür Yayınları’nın içinde yer alan ‘Edirne’mizi Boyayalım’ isimli boyama kitabı hediye edildi. Minik öğrenciler, Edirne’yi hayallerindeki gibi renklendirecek.

Edirne Belediyesi, öğrencilerin eğitim ve öğretim faaliyetlerine destekte bulunmak amacıyla Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı tüm anaokulundaki öğrencilere boyama kitabı hediye etti. Edirne Belediyesi’nin Kültür Yayınları’nın içinde yer alan ‘Edirne’mizi Boyayalım’ isimli boyama kitabıyla minik öğrenciler, yaşadıkları kenti kendi hayallerindeki gibi renklendirecek; hem de Edirne’nin tarihi ve turistik yerlerini de yakından tanıma fırsatı bulacak.

Proje kapsamında 2 bin adet boyama kitabının dağıtıldığı belirten Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, “Eğitim hayatına anaokuluyla başlayan minik öğrencilerin yaşadıkları kendi daha yakından tanımalarını istedik. Kentin tarihi ve turistik yerlerini hayallerindeki gibi boyayacak. Minik öğrencilere, yeni başladıkları eğitim hayatında bir kez daha başarılar diliyorum” dedi.

 

 69 total views,  2 views today

Next Post

Recep Gürkan’dan Ağaoğulları’na ziyaret

Göreve geldiği ilk günden bu yana “KOLTUKTAN GÜÇ ALAN DEĞİL, KOLTUĞA GÜÇ VEREN BAŞKAN” parolasıyla hareket eden Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, hemen hemen her gün, başta vatandaşlar olmak üzere, mahalle sakinleri, esnaf ve muhtarlarla bir araya gelip onların sorunlarını dinlemeye devam ediyor. Başkan Gürkan, bugün Edirne’nin ekonomisine yön veren […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp