EDSİAD yönetiminden TABAKOĞLU’na ziyaret

admin

EDSİAD yönetiminden TABAKOĞLU'na ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

EDSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İsmet AÇIKGÖZ ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan TABAKOĞLU’na makamında yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

İsmet AÇIKGÖZ yaptığı açıklamada; “Trakya Üniversitesi’nin, piyasa-üniversite ilişkileri ve 40.000’e yakın öğrencinin şehirle entegrasyonu ve işgücü olarak bu potansiyelin nasıl değerlendiririz konusunda fikir paylaşımında bulunduk. Rektörümüzün Üniversite potansiyelini; Öğretim üyeleri başta olmak üzere bilgi ve emek paylaşımı konusundaki heyecanını izledik. EDSİAD’IN düzenleyeceği toplantılarda sinerji oluşturacak birliktelikler için önerilerini aldık. Kentimizde iz bırakacak projeler için mevcut dinamiklerimiz, diğer STK’larla birlikte ortak akıl oluşturulması çalışmaları yapılmasını paylaştık.” Dedi.

 

 80 total views,  2 views today

Next Post

Uzunköprü Devlet Hastanesi menopoz okulu ile gündemde

                      Edirne Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Basın ve İletişim Birimince yapılan çalışmalar dile getirildi. Uzunköprü Devlet Hastanesi’nde menopoz okulu eğitimine büyük ilgi.Menopoz Okulunda; menopoz öncesi ve sonrası dönem hakkında genel bilgi,  karşılaşılan sorunlar ve tedavi yöntemleri olmak üzere ayrıntılı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp