EDSYB, 11. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarına Katıldı

admin

4 Ekim 2013 Tarihinde Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği olarak üyelerimizle birlikte Bursa 11. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı’na gezi düzenlenmiştir. Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay AYTIN ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ve 260 üyenin katılımıyla gerçekleşen gezide tarım ve hayvancılık alanındaki tüm yenilikler ve gelişmeleri üyelerimiz birebir yerinde inceleyerek hem akıllarındaki sorunlara çözüm aramış hem de gerekli alet ve ekipmanları daha yakından görerek işletmelerini nasıl daha ileriye götürebileceklerini görmüşlerdir.

edsyb_fuar_bursa

3 Ekim gece yarısı ilçelerden hareket eden otobüsler sabah fuar alanına ulaşmıştır. Tüm seyahat boyunca otobüsleri tek tek gezen Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay AYTIN ve yönetim kurulu üyeleri geziye katılan tüm yetiştiricilerimiz ile sohbet etmiş, sabah fuar alanına varıldığında hep beraber kahvaltı yapıldıktan sonra fuar alanı gezilmeye başlanmıştır. Akşam dönüş için hareket edilmiş, geziye katılan yetiştiricilerimiz gün içinde gördüğü yenilikleri birbiriyle paylaşarak fikir alışverişi yaparak fuarda gördüklerini değerlendirmişlerdir.

edsyb_fuar_bursa3

Topluca yenen akşam yemeğinde Başkan Tuncay AYTIN ve yönetim kurulu üyeleri ile denetim kurulu üyeleri geziye katılan tüm yetiştiricilere teşekkür ederek, herkes için faydalı olduğunu düşündükleri bir geziyi düzenlemiş olduklarından dolayı duydukları mutluluğu dile getirmişlerdir.

edsyb_fuar_bursa2

Damızlık Birliği olarak önümüzde ki yıllarda da bu tip organizasyonları üyelerinin ziyaret etmelerinin sağlanacağını, tarım ve hayvancılık sektöründe ki tüm gelişmelerin yetiştiriciler tarafından yerinde görülmesi ve uygulanmasının tarımsal alanda ilerleme açısından olan önemini de dile getiren AYTIN, fuarı çok faydalı bulduklarını da belirtmiştir.

 

 

 142 total views,  2 views today

Next Post

SON DAKİKA..! İşçilere bayram müjdesi

Murat Yapı’da toplu sözleşme imzalandı. İşçilerin 2 ikramiyesi 4’e, hafta içi çalışmalarda fazla mesai %50’den %100’e, pazar çalışması 3 yevmiyeye, 2 dini bayramda 4 yevmiye, ücret zammı ilk 6 ay 4 ikinci 6 ay 3 , 2.yıl ilk 6 ay 3 , ikinci 6 ay 4 , 3.yıl ise ilk […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp