EDSYB ‘den Edirne Ajans’ın Yeni yerine Ziyaret

admin

Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tuncay AYTIN ve Muhasip üye Durgut TOSUN ve Edirne esnaflarından Seçkin Ticaret sahibi Servet AY, Edirne Ajans Medya Grubunun yeni yerini ziyaret etti.

edsyb edirneajans ziyaret (2)kpk

Edirne Ajans sahiplerinden Necmi Engin ve Hakan AKKAN’ın hazır bulunduğu ziyarette Birlik Başkanı Tuncay AYTIN Edirne Ajans’ın yeni yerinin hayırlı olması dileklerini sunarak konuşmasına şöyle devam etti; “ Edirne Ajans; Gazetesi, Radyo su ve matbaası ile Edirne’de basın sektöründe güzel hizmetler sunuyor. Tarafsız Habercilik anlayışınızı ve Haberleri takibiniz çok iyi. Televizyon çalışmalarınız ile birlikte kurumunuza yeni ve ihtiyacı karşılayacak büyük bir yer gerekiyordu. Bugün burada görüyoruz ki Edirne Ajans kendine yakışan bir yer bulmuş ve bütün birimlerini buraya toplamış. Yayın hayatınızda başarılar diliyoruz.

edsyb edirneajans ziyaret (2)

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Edirne Ajans Medya Grubu Şirket Müdürü Necmi ENGİN; EDSYB yönetiminin göreve geldiği ilk günden bu yana yaptığı hizmetleri dikkatle takip ettiklerini belirterek şunları ifade etti; “Edirne İli Damızlı Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Yönetimi olarak bugüne kadar üyelerinize ve bölgeye yaptığınız hizmetler kamuoyunun takdirini toplamaya devam ediyor. Özellikle Türkiye’de ikinci olarak kurulan en kapsamlı Hayvan Hastanesi’ni faaliyete geçirmeniz bölgemiz için çok önemli bir gelişmedir. Yine kısa bir süre önce alınan ultrason cihazları ve Üyelerinize daha kaliteli ve hızlı hizmet sunmak için yenilediğiniz araç filonuz Bölgemizde en dikkat çeken gelişmeler arasında yer aldı. Biz de Edirne Ajans Medya grubu olarak bu güzel çalışmalarınızı dün olduğu gibi bundan sonra da kamuoyu ile paylaşmaya devam edeceğiz. Bizi ziyaret ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

edsyb edirneajans ziyaret (7)

Daha sonra Edirne Ajans’ın yeni binasını gezen EDSYB Başkanı Tuncay AYTIN ve Muhasip üye Durgut TOSUN ve Edirne esnaflarından Seçkin Ticaret sahibi Servet AY, Şirket Müdürü Necmi Engin’den çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Servet AY; “Edirne AJANS’ın Yenİ Yeri Hayırlı olsun”

EDSYB yöneticileri ile aynı anda yeni yerimizi ziyaret eden Seçkin Ticaret İşletme sahibi Servet AY; Gazetenizi sürekli takip eden bir okurunuz olarak çalışmalarınızı takdirle izliyorum. Zaman zaman sizleri arayıp önerilerimizi de iletiyoruz. Basın camiası olarak Radyonuzun ve Gazetenizin yanında matbaanızın da olması iletişimde hizmet alanınızı daha da genişletiyor. Böylesine güzel bir yerde faaliyet göstermeniz önemli bir gelişmedir. Başarılarınızın devamını dilerim” dedi.

edsyb edirneajans ziyaret (4)

 

 

 100 total views,  2 views today

Next Post

Edirne'de Elektrik Kesintisi

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında yapacağı çalışmalardan dolayı elektrik kesintilerine karşı vatandaşları uyardı. TREDAŞ Edirne İşletme Müdürlüğü sorumluluk alanında; Keşan İlçesi Fider 8 Enez Fider 9 Çamlıca Fider 11 Paşayiğit Tesis Çalışması, Edirne’nin , Doyran Köyü Kesici Ölçü Kabininde Bakım Onarım çalışması ile Edirne Şehir K-54 no.lu trafo binasında […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp