EDSYB Üyelerine Büyük Hizmet

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Edirne İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı Tucay AYTIN yaptığı açıklamada; üyelerine daha kaliteli ve güvenli hizmet edebilmek için Birliğe ultrason cihazları satın alındığını açıkladı. Aytın açıklamasında; “1650 üyemizde kayıtlı 30.000 adet anaç olmak üzere toplamda 52 bin hayvana hizmet etmek üzere 11 Veteriner Hekimimize tahsis edilen cihazlar ile hizmet vermeye başlamış bulunuyoruz. Hizmet tarifesinde 100 TL olarak belirlenen uygulama ücretine uygun olarak üyelerimize %90 ıskonto ile 10 TL karşılığında hizmet vereceğiz.

edsyb-tuncay-aytın

Damızlık Birliği olarak bugüne kadar sürekli üyelerimizin çıkarları doğrultusunda hareket ettik ve bundan böyle de aynen devam edeceğiz. Aldığımız ultrason cihazlarını erken gebelik ve hastalık teşhisi amaçlı kullanacağız. Edirne hayvancılığına büyük katkılar sağlayacağını düşündüğümüz bu uygulamamızın öncelikle üyelerimize sonrasında tüm Edirneli hayvan yetiştiricilerine hayırlı olmasını temenni ederiz.” Dedi.

edsyb (1)

 118 total views,  2 views today

Next Post

Yeni Yerimizi İlk Ziyaret Eden Belediye Başkanı “Erol Atik” Oldu

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Gazetemizi yeni yerinde ilk ziyaret eden belediye başkanı, Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik oldu. Edirne Ajans’ın yeni yerinin Edirne’ye layık bir yer olduğunu kaydeden Atik, ziyareti sırasında yaptığı konuşmasında şunları kaydetti; “Özellikle yeni yere taşınmanız, böyle güzel, Edirne’ye layık bir […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp