Efsane başkan yeniden aday

admin

31 Mart 2019 Yerel Secimlerinde CHP’nin  Edirne Belediye Başkan Adayı mevcut başkan Recep Gürkan olarak açıklandı.

Yarin saat 11.30’da Edirne Otoyol gişelerinde sevdasi Edirne olan Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan Partililer ve Edirneliler tarafından karşılanacak..

 

2014 Yerel seçimlerinde CHP’den Edirne Belediye Başkanı seçilen Recep Gürkan göreve geldiği ilk günden bu yana başta Edirne olmak üzere ilçe , belde ve köylere yaptığı yatırımlarla halkın sevgisini toplamayı başardı..

Gürkan’a yeni dönem için Edirnelilerden Tam Destek!

Tek hedefinin, kentimizde yıllardır çözüme kavuşmayan sorunları akılcı bir şekilde çözüme kavuşturmak olduğunu belirten Başkan Gürkan, “Bu hedefle; hayal denilen, imkansız denilen bir çok projeyi hayata geçirdik. Çevremize ve tarihimize sahip çıkacak projeler ürettik, çocuklarımız ve kadınlarımız için yeni alanlar yarattık. Yeni dönemde Edirne için tarihî.projelere imz atmaya devam edecegiz ” Dedi.

Gürkan’ın adaylığının açıklanması Edirnelilerde büyük sevinç be heyecan yarattı.. Gürkan’a yeni dönemde Edirnelilerden tam destek var.

 

 104 total views,  2 views today

Next Post

CHP Edirne adaylarını açıkladı

CHP Parti Meclisi, bugün bazı il ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı Açıklanan il ve ilçeler arasında Edirne merkezin yanında 4 ilçenin belediye başkanlığında Uzunköprü dışında mevcut başkanlar atanırken Keşan’ın açıklanmaması dikkat çekti. Edirne’nin yanı sıra Tekirdağ ve Çanakkale’de de mevcut belediye başkanlarının atandığı gözlendi. Chp Edirne Belediye Başkan adaylığına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp