EFSED’den Edirne Valisi Günay Özdemir’e nezaket ziyareti

admin

Osmanlı’nın 92 yıl başkentliğini yapan, Türkiye’nin tarih, kültür ve sanat anlamında lokomotif şehirleri arasında yer alan Edirne’de, Mayıs 2017 tarihinde kapılarını açan Edirne Fotoğraf Sevdalıları Derneği (EFSED), gerçekleştirdikleri genel kurul sonrası ilk ziyaretlerini Edirne Valisi Günay Özdemir’e yaptı.

21 Ekim 2017 Cumartesi günü tüm üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen olağan genel kurulları EFSED başkanlığına seçilen Enver Aydın, başkan yardımcısı Mesut Özder, Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Dakni ve Mehmet Emre Bingül, Denetim Kurulu Üyesi Kerim Sarıbaşoğlu ve Genel Sekreter Koray Ustabaşı, Edirne Valisi Günay Özdemir’i makamında ziyaret etti.

EFSED Başkanı Enver Aydın, Edirne’de fotoğraf sevdalılarını bir araya getirmeye devam edeceklerini ve yakın gelecekteki projelerini hayata geçireceklerini belirterek, Vali Özdemir’e hem açılışlarında kendilerini yalnız bırakmadıkları hem de güçlü desteklerinden dolayı teşekkür ettiklerini söyledi.

Edirne Valisi Günay Özdemir de EFSED’in kentin marka değerini arttıracak ve Edirne’ye yakışacak şık ve özgün projeleri başarabileceğine inancının tam olduğunu söyleyerek, çalışmalarında yeni  yönetim kurulunda başarılar diledi.

 

 155 total views,  2 views today

Next Post

BİRCAN: Doğa katliamına dur dedik

Cumhuriyet Halk Partisi Edirne Milletvekili Erdin Bircan Plan Bütçe Komisyonundaki tüm doğal ve tarihi alanları yok edecek Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) düzenlemesinin yaratılan baskı sonrasında geri çekildiğinin müjdesini vererek, “Torba yasada bulunan Maden Kanununda yapmak istenen değişiklik ile ÇED işlemleri 3 ay içinde tamamlanmazsa ÇED olumlu gibi madenler açılacak, ormanlar […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp