EGİAD ‘Her Türlü Desteğe Hazırız’

admin

Ak Parti Edirne İl Yönetimi Edirne Genç İş Adamları Derneğini ziyaret etti.

Edirne Genç İş Adamları Derneği Hakan İnci ilk defa siyasi bir partinin derneği ziyaret ettiğini ve bundan da memnuniyet duyduklarını belirtti.

AKP İl Başkanı Müjdat Kahve de Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na yaptıkları Ankara ziyareti sonrası dernek ve STK ziyaretlerine devam ettiklerini belirterek, “Kurumsal olarak hareket ederken asla siyasi bir amaç taşımadan Edirne için faydalı olmak için çalışıyoruz. Bugüne kadar dernekleri ve STK’ları ziyaret etmediğimizi ve fikir alışverişinde bulunmadığımızı fark ettik. Bunu telafi etmek için de bundan sonra her ay ziyaretlerimizi sürdüreceğiz.

ORTAK PROJELERDE DESTEK VERMEYE HAZIRIZ

Ortak proje varsa destek olmaya, siyasi kanattan olsun yapılması gereken işlerle ilgili destek olmaya varız. Edirne Genç İş Adamları Derneği’nin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum. Artık dededen kalma alışkanlıklar ile değil de çağın gereklerine uygun rekabetçi ortamda hareket etmeliyiz. Ortaklık ve işbirliği çok önemli. Ortaklık kültürü Edirne’de eksik olduğuna inandığım her geçen gün daha çok hissedilen bir şeydir.Gerek yurt içinde gerekse yurtdışında ortaya çıkarma konusunda olsun, bizim payımıza ne düşerse bir destek olmaya hazırız.

Milletvekilimizin bakan olması sürpriz olmuştur. Bu sürprizi de iyi değerlendirmek gerekir. Bir bakanımız var Edirne’nin menfaatleri adına  neleri kazandırabiliriz buna bakmalıyız. Bu konuda diyaloga her zaman hazırız. Edirne’ye katkı yapabileceksek bunu da yapalım” dedi.

BİZE GÖREV DÜŞERSE HÜR TÜRLÜ DESTEĞE HAZIRIZ

EGİAD Başkanı Hakan İnci ilk defa siyasi bir partinin derneği ziyaret ettiğini belirterek, “EGİAD adına bu ziyaret için teşekkür ediyoruz. Bu bana göre diğer siyasi partilere de örnek olacağı düşüncesindeyim. Derneklerde siyasi bir ayrım olmaz. Bundan sonra siyasi amaç gütmeyen, topluma faydası olacak tüm  aktivitelerde dernek olarak  bize görev düşerse her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

EGİAD Başkanı Hakan İnci dernek projelerinden de bahsederek, “Dernek olarak yakında yapmayı planladığımız bir çalışma var. O da aile şirketlerinde kurumsallaşma ile ilgili. Ticaretle uğraşanlar bunu daha iyi bilir. Şirketin ömrü kurucusunun ömrü kadar sürüyor. Çocuklar aynı işi yürütemiyor. Vali Bey ile de bu konuda görüşmüştük. Valimiz de her konuda profesyonel destek alınmasından yana. Kurumsallaşma olunca başarı da arkasından geliyor” dedi.Kopyası 1

 271 total views,  2 views today

Next Post

Su Kesintileri Ne Zaman Son Bulacak?

Özellikle  hafta sonları devam  eden ve  gün boyunca süren su kesintisi insanlarımızı canından bezdiriyor. Özellikle Mimar Sinan  Mahallesinin E-5 yolu çevresindeki konutlarda ikamet eden vatandaşlar  evlerindeki musluklarını açtıklarında ”acaba sular yine mi kesildi” endişesine kapılıyor.      Bu su kesintilerinin aralıksız olarak her hafta sonlarında  devam etmesi evlerinde temizlik yapacak  aileler, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp