Eğitim Fakültesi Öğrencilerinden Kütüphane Kampanyası

admin

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliği öğrencileri kitap okumanın önemini vurgulamak amacıyla kütüphane kurma kampanyası başlattılar.

Eğitim fakültesi bünyesinde kurulacak kütüphaneye kitap desteği sağlamak için, öğrenciler kurum, kuruluş ve sivil toplum örgütlerini ziyaret etmeye başladılar.

Temsilci öğrenciler bu ziyaretlerin ilkini Öğretim Üyesi Yrd. Doç. İsmail KILIÇ ile birlikte, Vali Yardımcısı Dr. Ayhan ÖZKAN’a  yaparak kitap toplama konusunda yardımını istedi.

Özkan, Bu kampanyada üzerine düşen desteği vereceğini belirterek, iki yıl önce öğrencisi olan ziyaretçilerini bu girişimlerinden dolayı kutladı.BEsr9DhCEAA_JqI

 146 total views,  2 views today

Next Post

Emekliler Ordusu

Daha önceki yıllarda uygulanan erken yaşta emeklilik haklarından yararlanarak emekli olan aslında uzun yıllar hizmet edebilecek durumda olan sağlıklı,zinde  emeklilerimiz var. Bunlar arısında teknik elemanlar,öğretmenler, ve diğer meslek dallarında uzun yıllar çalışmış deneyim sahibi emekli insanlarımız  yer alıyor.     Böyle  üstün  iş deneyimi olan emeklilerimizin birçoğu zamanını ya evlerinde ya […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp