Eğitim-iş eski Şube başkanı Bölükbaşı’nın acı günü

admin

Eğitim-İş Edirne Eski Şube başkanı Hikmet Bölükbaşı’nın annesi; 50. Yıl İ.Ö.Okulu öğretmenlerinden Şükran Bölükbaşı’nın kayınvalidesi; Utku ve Dilem Bölükbaşı’nın babaannesi olan 1929 doğumlu Sıdıka Bölükbaşı bir süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle vefa etti.

Cenazesi Keşan ilçesine bağlı Lalacık köyünde kılınan ikindi namazından sonra köy mezarlığına defnedildi.

Cenaze namazına Bölükbaşı’nın eş, dost ve yakınları, eğitim camiasından mesai arkadaşları, başta Eğitim-iş olmak üzere birçok sendikanın yöneticileri katılıp taziyelerini sundular. Edirne Ajans ailesi olarak Merhumeye  Allah’tan rahmet, başta Hikmet Bölükbaşı olmak üzere ailesine ve yakınlarına başsağlığı dileriz.

 

 212 total views,  2 views today

Next Post

Bayan Voleybol takımına Sevgi evleri sporcularından sürpriz ziyaret

Edirne Belediyesi Edirnespor Bayan Voleybol takımını sevgi evlerinden sporcular ziyaret etti. Sevgi evlerindeki sporcuların ziyaretinden büyük mutluluk duyan oyuncular, daha sonra sevgi evlerinden gelen sporcularla voleybol oynadı. Edirne Belediyesi Edirnespor Bayan Voleybol takımı ile mutlu bir gün yaşayan sevgi evlerindeki sporcuların sevinci gözlerinden okunuyordu.  Edirne Belediyesi Edirnespor Bayan Voleybol şube […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp