Ekol Hastanesi Edirnespor’un tüm branşlarına sağlık sponsoru oldu

admin

Ekol Hastanesi, Edirnespor’a tüm branşlar için (futbol, basketbol, voleybol) sağlık sponsoru oldu.  Sponsorluk Anlaşması Çarşamba günü Ekol Hastanesinde yapılan bir toplantı ile gerçekleşti.

Buradaki toplantıya, Edirnespor Kulüp Başkan’ı Savaş Üner ve kulübün yönetim kurulu üyeleri ile Özel Ekol Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Erol Yalnız katıldı.

Ekol Hastanesi Edirnespor’un tüm branşlarına sağlık sponsoru oldu (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu arada Çarşıspor’un Voleybol takımı da bugün itibariyle Edirnespor’a devredildi. Çarşı sporun Başkan’ı Nedim Mercan ve yöneticimiz Altuğ Çoban aynı zamanda Edirne spor Voleybol branşının sorumlusu, Adem Yetişken in de Basketbol Branşının Sorumlusu ve Genel Menajerliğe de Serdar Yiğitsoy getirildiği Edirnespor kulübü  Başkan’ı Savaş Üner tarafından açıklandı. Üner burada yaptığı konuşmada,” aylar önce belediye başkanımızla birlikte Edirnespor’un kurumsallaşması gerektiğini  her zaman  gündeme getirdik. İki gün önce basketbol olarak Trakya Üniversitesi  Meriçspor büyük ihtimalle  katılmayacağı için Edirnespor’a bir spor dalı daha eksileceğini düşündük.

Ekol Hastanesi Edirnespor’un tüm branşlarına sağlık sponsoru oldu (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O yüzden biz de  Edirne Belediyesi Edirnespor erkek basketbol takımı olarak, iki gün önce anlaşma yaptık branş açarak,Basketbol sorumlusu olarak Adem Yetişken  arkadaşımızı oraya atadık. Bir gün önce Çarşıspor’da da öyle bir sıkıntı olduğu için Kulüp Başkanı Nedim Mercan kardeşimizle görüştük. Onlar da biz de bu oluşumun içinde olalım dediler. Çarşıspor çünkü lig voleybol takımımızı Edirnespor olarak liglere hazırlayalım dedi. Voleybol sorumlusu olarak da Altuğ Çoban ve Nedim Mercan kardeşimiz sorumlu oldular.” Dedi.

Anlaşmanın imza törenine yöneticilerden Güçhan Sanal,Cenk Benekman,Çiğdem Yavuz, Arslan Altuğ Çoban’da katıldı.

 

 

 

 

 261 total views,  12 views today

Next Post

Eğitim İş görev dağılımı yaptı

Geçen hafta yapılan olağanüstü genel kurulla yeni yönetim seçimi yapan Edirne Eğitim-İş  görev dağılımı yaptı. Yönetim Kurulu Başkanlığına Olcay Dal seçildi. Dal görev dağılımı sonrası yaptığı açıklamada; “ Eğitim İş olarak  hem Edirne’de hem de  Türkiye genelinde eğitimdeki özlük haklarını  savunmayı sürdüreceklerini söyledi.               […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp