EKOL HASTANESİ’NDE SPOR VE KÜLTÜR TURİZMİ BULUŞMASI

admin

IMG_9524


 Edirne  Gençlik  hizmetleri  Ve Spor  İl Müdürlüğü, Atletizm Federasyonu  Edirne Milli Takımlar Kampı Eğitim Merkezi  Müdürlüğü ile  Yunanistan  Ethnikosstivos Ulusal Atletizm komitesi Yunanistan Konsolosluğunun katılımı ile  Edirne Şükrapaşa Stadında Saat 12.00 de  sporcular, antrenörler ve İdareciler.Edirne  sporcuları ile  iki ülkenin dostluk buluşması gerçekleşti.

Yunanistan’dan 80 sporcu  ile Edirne’den 40 sporcunun  katıldığı  sporcu kafilesine Ekol Hastanesinde  yemek verildi. Sporcuların ulaşım sorunu  Süloğlu Belediye Başkanı Erol Atik  tarafından   gönderilen ulaşım araçları ile sağlandı. Gurup ekol Hastanesinden sonra  Selimiye Camii, Sarayiçi,Sağlık Müzesi, Meriç ve Söğütlük gezisine katıldı daha sonra Şükrüpaşa Stadında  600-800 metre  uzun atlama ,2000-2400 metre koşularının ardından  yunanlı sporcular Edirne’den ayrıldı.

Bu etkinliğe Türkiye Atletizm Federasyonu Edirne Milli Takımlar Kamp Eğitim Merkezi Müdürü  Esra Akgün Yılmaz. Edirne atletizm İl temsilcisi Memduh Öniş, Atletizm Antrenörü Ender Çağlayan,Hakan Çadırcı Dedeağaç Kulüp Başkanı ve Belediye Başkanı  Kostas Patezopoulos ile  Edirne Yunanistan Konsolosu katıldı.

IMG_9528

 

 

 93 total views,  2 views today

Next Post

652. Kırkpınar Etkinlikleri Haftası Başladı

  Bu yıl 652’ncisi kutlanacak olan tarihi Kırkpınar  Yağlı Güreşleri  ve Kültür Etkinlikleri  haftası için start  erildi.Bir hafta devam edecek etkinliklerde  bir dizi sportif ve kültürel etkinlikler yapılacak. Bugün  saat 19.00 da   Edirne Belediye Başkanlığı  önündeki korteje  Edirne Valisi Hasan  Duduer, Belediye Başkanı Hamdi Sedefçi, Güreş Federasyonu Başkanı Hamza Yerlikaya, […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp