EKPSS SINAVA GİRİŞ BİLGİLERİ AÇIKLANDI

admin

27 Nisan 2014 tarihinde 81 il merkezinde yapılacak olan 2014 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sınava giriş bilgileri açıklandı.
Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’ninhttps://ais.osym.gov.trinternet adresinden edineceklerdir. (Adaylar T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile giriş yaptıktan sonra açılan sayfada Sınava Giriş Belgesini…n çıktısı için “Yazdır” butonuna basarak çıktı almalıdır. Alınan çıktıda fotoğrafın olduğuna, Ad, Soyad, TC Kimlik No gibi bilgilerin görünür olmasına dikkat edilmelidir.)

ekpss-sınavı

 

 103 total views,  2 views today

Next Post

SGK’da veda yemeği

Edirne Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğünden kendi isteği ile ayrılarak, Ankara’da Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanlığı SGK Uzmanlığı görevine atanan H Metin Sümer için veda yemeği düzenlendi. SGK’da düzenlenen veda yemeğine Sosyal Güvenlik Kurumu’ndan gerek emeklilik gerekse görev değişikliği nedeniyle kurumdan ayrılan 4 personelin veda yemeğine SGK personeli katıldı. 29,11.2012 tarihinde Malatya’dan […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp