EKYDD, Oda ve Derneklerle omuz omuza

admin

EKYDD  Başkanı  Selahattin Pınar beraberinde  ETSO  Komitesinden Ahmet Ak, Fırıncılar Derneği Başkanı  Yılmaz Canbaz, Edirne Terziler Esnaf Odası  Başkanı Hakan Fındıklı, Edirne Bakkallar ve Tekel  Bayileri  Odası Başkanı  Süleyman Yaşagör,  Edirne Kızılay Başkanı  Kadir Çakay, Finans Bank Edirne Müdürü Şube  Tekin Loça,  Edirne Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı  Şükrüpaşa Mahalle Muhtarı İrfan Tasmalı, MHP Edirne Belediye Meclis Üyesi  Nevzat Gürkaynak, Edirne Muharip Gaziler Dernek Başkanı İbrahim Çalış,  Edirne Demirciler ve Kaynakçılar Odası Başkanı Hayri Sonterler, Edirne Atatürkçü Düşünce Derneği Başkanı  Ahmet Yürük, Edirne Gaziler Derneği  yönetim Kurulu Üyesi Nuri Kuru, katıldı.

ekydd etso ziyareti (1)

 

 

 

 

 

 

 

BUGÜN HER ZAMANKİNDEN ÇOK BİRLİK BERABERLİĞE İHTİYAÇ VAR

Bu ziyaretle  Edirne’de tüm odaların ve meslek kuruluşlarının birlik ve beraberlik içinde olduklarını kanıtlamak,  bunu duyurmak  amacıyla ETSO Yönetim Kurulu Başkanı Recep Zıpkınkurt’u ziyaret ettiklerini, Edirne’nin bugün her zamankinden daha çok birlik ve beraberlik içinde olması gerektiğini belirten EKYDD Başkanı Pınar, bunun için ETSO Başkanı Zıpkınkurt’u ziyaret ettiklerini kendisine başarı dilediklerini, başarılı çalışmaları nedeniyle kendisine her zaman destek verdiklerini    belirtti.

ekydd etso ziyareti (2)

 

 

 

 

 

 

 

ETSO Başkanı Zıpkınkurt   burada  yaptığı konuşmada Edirne’nin EKYDD başkanlığında  çeşitli kurum ve kuruluş temsilcilerinin  kendisini ziyaret etmelerinden mutluluk duyduğunu, ETSO olarak her zaman Edirne’de  her kurumun  birbiri ile  dostça ilişkiler içinde olmasından yana olduklarını, göreve geldiklerinden bu yana Edirne’deki  tüm kuruluşların  birlik ve beraberliğini sağlamak için  büyük gayret gösterdiklerini ve göstermeye devam edeceklerini belirterek kendisini destekleyen ve ziyaret eden başta EKYDD olmak üzere tüm oda ve kuruluş temsilcilerine teşekkür ettiğini belirtti.EKYDD ve Meslek Odalarının ETSO’yu ziyareti sırasında Etso Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cavit Duvan ve Etso Meclis Başkanı Mehmet Eren’de bulundu.

ekydd etso ziyareti (3)

 170 total views,  2 views today

Next Post

Keşanlılar 57. Alay Yürüyüşü'nü coşku ile karşıladı

Alay 100. Yıl Yürüyüşünde Keşan’da coşkuyla karşılandı. 13 Mart 2015 Cuma  günü Tekirdağ’dan Çanakkale’ye 2. Yürüyüşe başlayan Temsili 57.Alay 15 Mart 2012 Pazar günü Keşan’a ulaştı. Tekirdağ’dan yürümeye başlayan 70 kişilik grup, 15 Mart 2015 Pazar günü saat 17.00 sıralarında Edirne İl sınırına ulaştı. 57.Alay Keşan’daki temsili 27.Alay tarafından Mehmet […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp