EKYDD Yönetimi, Vergi Dairesi Müdürüne Ziyaret

admin

Edirne’de faaliyet gösteren, Başkanlığını Selahattin Pınar’ın yürüttüğü Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Üyeleri Hüseyin Günaydın, Hakan Fındıklı, Ali Kurnaz, Şerafettin Çelik, Hüseyin Tatlıses, Fikri Ak, Yılmaz Sanış, Osman Almadık, Kadir Çakay, Nevzat Gürkaynak Selahattin Başkal’ı makamında ziyaret etti. Edirne Vergi Dairesi Müdürlüğüne getirilen Başkal’ı kutlayarak yeni görevinde başarılar dilediler.

edirne kültür yardımlaşma derneği (1)

 

Vergi Dairesi Müdürü Başkal EKYDD üyelerinin kendisini ziyaretinden mutlu olduğunu belirterek” Edirne adını taşıyan, seçkin üyelerden oluşan dernek üyelerinin beni onurlandırması benim için gurur vesilesidir’ Dedi.Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Pınar ‘a bugüne kadar Edirne Vergi dairesinde başarılı görev yapan Selahattin Başkal’ın yeni görevinde de başarılı olacağına inandığını, bu yönde kendisine dernek olarak, gereken desteği sağlayacaklarını belirtti.

2009 yılında Edirne Vergi Dairesine atanan Vergi Dairesinin çeşitli birimlerinde görev yaptıktan sonra, Edirne Vergi Denetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Başkal. 23-07-2/14 tarihinde Edirne Vergi Dairesi Başkanı oldu.

edirne kültür yardımlaşma derneği

 

 

 

 8 total views,  2 views today

Next Post

Toprak Analizi Çiftçiyi zora soktu

Geçtiğimiz yıllarda Toprak analizinin yıl sonuna kadar olan süresi bu yıl  31 Ağustos 2014 tarihi ile sınırlandırılması çiftçiyi ve Edirne Ticaret Borsası’nı zora soktu.. Tarım Bakanlığının çiftçiden Tarladaki hasadı kaldırmadan toprak analizini yaptırmak istemesi hem üretici ile Borsayı karşı karşıya getirdi hem de çiftçiyi gübre desteğinden mağdur etti. HEM ÇİFTÇİ […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp