EKYDD ziraat odası başkanını ziyaret etti

admin

Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar ve Dernek Üyelerinden Ahmet Günşen, Hüseyin Günaydın, Şerafettin Çelik, Ahmet Ak, Yılmaz Canbaz, Fikri Ak Ziraat Odası yönetimine yeni seçilen Başkan ve Üyeleri ziyaret etti. Bu ziyareti sırasında Oda Başkanı Cengiz Yorulmaz, Başkan Yardımcısı Hüseyin Arabacı, meclis üyesi Latif Ar ile görüştü.

EKYDD'den ziraat odasına ziraat (1)

 

 

 

 

 

 

 

Ziraat Odası Başkanı Yorulmaz ziyaret sırasında en çok zararı çiftçilerin gördüğünü belirterek setlerin patlaması nedeniyle tarlaların kumlarla kaplı olduğunu kumları temizlemenin devletin görevi olduğunu çiftçilerin kendi imkânları ile bunu yapmasının mümkün olamayacağını kaydederek, sel felaketi sonucu ekili alanların zarara uğradığını ifade ederek, Edirne’nin bir daha böyle felaketle karşılaşmaması için gereken önlemlerin alınması gerektiğini belirtti. Bu arada EKYDD, Başkan ve yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.  EKYDD Başkanı Selahattin Pınar burada yaptığı konuşmada Ziraat Odası yeni yönetimini kutlamak amacıyla ziyaret ederek, başarı dileklerini sunduklarını belirtti.

EKYDD'den ziraat odasına ziraat (2)

 17 total views,  2 views today

Next Post

Genç hekimler buluşuyor, sağlığın geleceğini konuşuyor

Sağlık Bakanlığı tarafından ülkemizde ilk kez gerçekleştirilen, tıp fakültesi öğrencilerinin görüşlerinin alındığı “Genç Hekimler Buluşuyor, Sağlığın Geleceğini Konuşuyor” etkinliği 07 Mart 2015 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi. Etkinliğe İstanbul Avrupa yakası ve Trakya Bölgesinden davetli 11 tıp fakültesinden öğrenci temsilcisi, tıp fakültesi hocaları ve rektörler katıldı. Sağlık Bakanımız Dr. Mehmet Müezzinoğlu yaptığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp