EKYDD’den Abdullah Bülbül’e Ziyaret

admin

Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar ve dernek üyeleri Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah BÜLBÜL’ü makamında ziyaret etti. BÜLBÜL’e nezaket ziyaretinde bulunan EKYDD üyeleri ve Başkanı Selahattin PINAR yaptıkları konuşmalarda Abdullah BÜLBÜL’ün Edirne’de sevilen bir bürokrat olduğunu belirterek, Edirne’nin sorunlarını paylaştılar.

ekydd ziyaret (2)

Başkan Selahattin PINAR; “sivil toplum örgütlerinin Edirne’nin sorunları ile yakından ilgilenmesi gerektiğini, Edirne gibi bir kentin gelişmesi diğer şehirlerden geri kalmaması, Avrupa sınırında önemli bir kent olmasının Türkiye’nin imajı açısından da önemli olması nedeniyle Avrupa şehirleri ile eş değer bir gelişme göstermek daha modern hale gelmek zorunda olduğunu belirtti. PINAR, derneğin görevinin Edirne ‘nin dinamiklerinin toparlanmasına, katkı sağlamak olduğunu ifade etti. Bu anlamda Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah BÜLBÜL’ün de aynı misyon ve amaç içinde bulunmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.”

ekydd ziyaret

Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Abdullah BÜLBÜL’de yaptığı konuşmada; “Edirne deyince akan sular durur. Bizler bu makamlarda hizmet için görev yapıyoruz. Bu şehre hizmet ibadettir. Şehrin kalkınmasında yapılması gereken görevleri layık olduğu şekilde yapmak zorunluluğumuz var. Sizlerin bu heyecanı bizi dahada şevklendiriyor. Müdürlüğüm adına ziyaretinizden mutluluk duydum. Derneğinize Edirne hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyorum. “Dedi.

ekydd ziyaret (1)

 

 16 total views,  2 views today

Next Post

CHP’nin 91. Kutlama Yılı

CHP’nin 91. Kuruluş yıldönümü,  Ana Muhalefet Partisinin seçmen sayısının yüksek olduğu bir ilde böyle yüz partilinin katılımı ile kutlanması çok düşündürücü. Kurulduğundan bu yana bir asra yakın zaman geçmiş köklü bir Sosyal Demokrat Partinin Türkiye’nin Cumhuriyetle yaşıt partisinin kuruluş yıldönümü kutlaması böyle sönük, ilgisiz az katılımlı törenle kutlanmamalıydı. Kurultayı yeni […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp