EKYDD’den ANADOLU AJANSI’na ziyaret

admin

EKYDD'den ANADOLU AJANSI'na ziyaret (1)

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar ve üye Fikri Ak Anadolu Ajansı’nın 96.Kuruluş yılı nedeniyle Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Baran’ı makamında ziyaret etti. Anadolu Ajansı’nın gece gündüz demeden, soğuk ve sıcak gözetmeden, her yerde, her zamanda, her şartta vatandaşın haber almasını sağlamak amacıyla yaptığı çalışmaları takdirle karşılıyoruz diyen EKYDD Başkanı Selahattin Pınar;” Başta Anadolu Ajansı Bölge Müdürümüz Salih Baran ve Ekibini kutluyor, Edirne’nin tanıtılmasına ve Edirnelilerin haber alma konusuna yaptıkları hizmetler için teşekkür ediyorum.” Dedi.

EKYDD’nin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Anadolu Ajansı Bölge Müdürü Salih Baran; Edirne’de görev yaptığım süre içinde beni yalnız bırakmayan Edirnelilere teşekkür ederim. Görevimiz yaptığımız işin yanında Edirne’nin hak ettiği yere gelmesinde çaba göstermek ve layık olduğu yere taşımaktır.” Dedi.
EKYDD'den ANADOLU AJANSI'na ziyaret (2)

 67 total views,  2 views today

Next Post

Kaymakam adaylarından Vali Vekili TANÇ’a ziyaret

            Kuruluştan Kurtuluşa gezi programı çerçevesinde Edirne’ye gelin 101. Dönem Kaymakam adayları Edirne Vali Vekili Beyazıt Tanç’ı makamında ziyaret ettiler. Mülki İdare Amiri Mustafa Irmak ve İbrahim Dündar başkanlığında Bilecik, Bursa, Çanakkale, Edirne ve İstanbul’u kapsayan Kuruluştan Kurtuluşa Gezi programı çerçevesinde Edirne’ye gelen 101. Dönem […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp