EKYDD’den Rıdvan Canım’a ziyaret

admin

DSC_2291

 

 

 

 

 

 

 

Kısa adı EKYDD olan Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yöneticileri T.Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Eski Türk Edebiyatı Ana Bilim Dalı Öğretim Üyeliği görevinden, Balkan Araştırmaları Enstitüsü Müdürlüğü görevine getirilen Doç. Dr. Rıdvan Canım’ı makamında ziyade ederek görevinde başarılar dilediler. Canım ziyaret sırasında yaptığı konuşmasında, Ata Yurdu Balkanları avucunun içi gibi bildiğini, burada yaşayan soydaşların sorunları ile yakından ilgilendiğini, yeni görevimde de bu yönde hizmetinin artarak devam edeceğini belirterek” seçkin insanların görev yaptığı EKYDD yöneticilerinin beni ziyaret etmelerinden mutluluk duydum” dedi.

DSC_2278

 

 

 

 

 

 

 

EKYDD Başkanı Selahattin Pınar’da konuşmasında bir hemşerisinin böyle önemli göreve gelmesinden mutluluk duyduğunu,Rıdvan Canım’ın yeni görevinde Balkanlardaki soydaşlarla ilgili çalışmalarının daha da yoğunlaşacağını, bu konuda daha büyük başarı elde edeceğine inandığını söyledi. Edirne’ye gönül veren bir derneğin yöneticisi olarak, “ Rıdvan Canım Hocamızın her zaman destekçisi olacağız” değerlendirmesini yaptı. Ziyarete EKYDD Başkanı Selahattin Pınar ile birlikte Dernek Yöneticileri Fedai Canım, Hüseyin Tatlıses, Şerafettin Çelik, Ali Kurnaz, Nevzat Üstün, Selahattin Deniz, Fikri Ak’ta katıldı.

DSC_2298

 

 15 total views,  2 views today

Next Post

Tarihi çarşı esnafı zorda

Bedesten Çarşısı Yönetim Kurulu Başkanı aynı zamanda Edirne Terziler Odası Başkanı Hakan Fındıklı çarşı esnafı ile ilgili olarak yaptığı açıklamada,  şunları kaydetti, “Çarşı esnafımızın en önemli sorunu  kiraların yüksek olmasıdır. Vakıf çarşı kiralarının en yüksek olduğu illerin başında Edirne gelmektedir.               Esnaflarımız varsa çarşılarımız […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp