EKYDD’ne Edirne Ajans Ziyareti

admin

Edirne Ajans Gazetesi Sahibi Necmi Engin ve Edirne Ajans Haber Koordinatörü Fikri Ak Edirne Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Selahattin Pınar’ı dernek binasında ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan Pınar, her zaman tarafsız habercilik yapması ile örnek bir yayın kuruluşu yöneticilerinin kendisini ziyaret etmesinden mutlu olduğunu Edirne Ajans gazetesinin bu ilkeli yayıncılığı nedeniyle dernek olarak destek vereceklerini belirtti. Derneğin yeni yapım aşamasında olan sosyal tesisler ile ilgili hukuksal mücadeleyi kazandıklarını, derneği yapım işleminin yakın zamanda başlayacağını belirtti.

edrine ajans gazetesi ziyaret

Ziyaret sırasında konuşan Edirne Ajans Gazetesi sahibi Necmi Engin, EKYDD Başkanı Selahattin Pınar ve yöneticilerin Edirne’nin yaranına olacak hizmetlerde her zaman öncülük ettiğini, tüm demokratik kitle örgütleri ile iyi ilişkiler içinde olmasının derneğin başarı grafiğini yükselttiğini, Edirne’de saygın kişilerin dernek üyesi olması nedeniyle başarılı hizmetler verdiğini, bu başarıda en büyük payın ise Başkan Selahattin Pınar’ın olduğunu onun çabası sonucu EKYDD bu duruma geldiğini kaydetti.

edrine ajans gazetesi ziyaret (1)

 

 85 total views,  2 views today

Next Post

Vali Şahin Kapıkule’de İncelemelerde Bulundu

Edirne Valisi Dursun Ali Şahin Kapıkule sınır kapısını ziyaret etti ve burada incelemelerde bulundu. Vali Şahin,  yetkililerden yoğunluk hakkında bilgi aldıktan sonra, yaz tatillerini geçirmek üzere Türkiye’ye giriş yapan gurbetçi vatandaşlarla da bir süre sohbet etti ve sorunları hakkında bilgi aldı. Vali Dursun Ali Şahin gurbetçi vatandaşların Cumhurbaşkanlığı seçiminde oy […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp