EKYDD’ye anlamlı ziyaret

admin

EKYDD’ye anlamlı ziyaret

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha önceki yıllarda Havsa Kaymakamlığı yapan Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy Edirne Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında EKYDD Başkanı Selahattin Pınar’dan çalışmalar hakkında bilgi alan ve başarılar dileyen Özsoy; Edirne gibi tarihi ve dostlarının yoğun olduğu kenti ziyaret etmenin mutluluğu içinde olduğunu belirterek” Bende Edirne’nin ve ilçelerinin ayrı bir yeri vardır. Bu kentin insanlarını ve güzelliklerini hiçbir zaman unutmayacağım” dedi.

EKYDD Başkanı Selahattin Pınar konuşmasında Bolu Vali Yardımcısı Mustafa Özsoy’un derneklerini ziyaret etmesinin kendilerine onur verdiğini belirterek “ Sayın Vali Yardımcımızın Edirne’yi unutmaması en çok bizleri mutlu etti.  Kendisine görevlerinde başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

 

 92 total views,  5 views today

Next Post

“Ergene’de son yılların en kirli ölçümü”

Uzunköprü Belediyesi tarafından rutin olarak yaptırılan Ergene Nehri kirlilik ölçümlerinde en kötü değerlerin Mayıs 2016’da yaptırılan numune sonuçlarında alındığı belirlenmiştir.                   Belediye Başkanı Av. Enis İŞBİLEN; “Ergene Nehri Taş Köprü Anagöz altından 2 saatlik kompozit numuneler aldırarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığından yeterlilik […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp