Elazığ Ticaret Borsası ETB’yi ziyaret etti

admin

elazig-ticaret-borsasi-etbyi-ziyeret-etti-2

 

 

 

 

 

 

 

Salon satışı düzenleyerek canlı hayvan satışı yapılabilen Türkiye’deki tek borsa olan Edirne Ticaret Borsası (ETB) Canlı Hayvan Satış Tesislerini incelemek, çalışmaları yerinde görmek ve yeni yapacakları canlı hayvan borsasına ilişkin planlama çalışmalarına yön vermek üzere, Elazığ Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Dumandağ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Uymaz, Genel Sekreter Murat Çiçek ve Elazığ Belediyesi Meclis Üyesi Mimar Mithat Coşkun’dan oluşan heyet ETB’ye iş geliştirme ziyareti gerçekleştirdi. Elazığ Ticaret Borsası heyetini Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk, Meclis Başkanı Fedai Canım tarafından karşılandı.

elazig-ticaret-borsasi-etbyi-ziyeret-etti-1

 

 

 

 

 

 

 

 

ETB Canlı Hayvan Borsasında düzenlenen salon satışlarını izleyerek işleyişleri hakkında yetkililerden bilgi alan heyet, gerçekleştirilen incelemeleri müteakip Hububat ve Yağlı Tohumlar Satış Tesislerini de ziyaret ederek salon satışlarını izledi.

Ziyaretin sonunda ETB Yönetim Kurulu Başkanı Özay Öztürk ve Meclis Başkanı Fedai Canım, heyete günün anısına Edirne toprağından yapılan Selimiye Camii motifli ve Edirnekâri işlemeli seramik tabak hediye etti.

 67 total views,  2 views today

Next Post

İŞBİLEN, “Ergene Nehri kirliliği devam ediyor”

Meriç Belediyeler Birliği toplantısı sonrası  Uzunköprü belediye etkinlikleri hakkında açıklama yapan Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen Uzunköprü’nün  UNESCO’ya kesin kabulü ile alakalı sekretarya ve işlemlerini eskiden farklı olarak yeni bir düzenleme ile bu yetki tamamen Kültür Bakanlığına verildi. Her ne kadar Kültür Bakanlığı bu konuda yetkili olsa da Bu sürecin […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp