Elena ve Eray’ın mutlu günü

admin

Elena ve Eray’ın mutlu günü  (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elena Granovna Farafontova’nın kızı Elena ile Sebile ve Hüseyin Günay’ın oğlu Eray; Irmak düğün salonları Salon Şelale’de yapılan görkemli bir düğün ile dünya evine girdiler.

Rusya’da başlayan aşk hikâyesi Edirne’de mutlu bir gecede yapılan bir düğün ile noktalandı. Gelin ve damadın mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Elena ve Eray’ın mutlu günü  (4)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevenlerinin yalnız bırakmadığı genç çiftlerin düğünleri, gelin ve damadın piste gelmeleri ve ilk danstan sonrası düğün pastasının kesimi ve takı merasimi ile devam etti.

Gelinin Rusya’dan gelen akrabaları, Edirne’de bulunmaktan mutlu olduklarını belirterek ,”kısa bir zamanda olsa Edirne’yi gezme fırsatımız oldu. Edirne çok güzel bir şehir. Kızımızın bu güzel şehre gelin gelmesi bizleri de mutlu etti.

Bu sayede her iki ülke insanı birbirlerinin kültürlerini öğrenme fırsatı buldu. Türk adet ve geleneklerini görmüş olduk. Genç çiftimize mutluluklar diliyoruz.” Dediler.

Elena ve Eray’ın mutlu günü  (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elene ve Eray ‘ın düğünlerine Edirne’nin bir önceki Milli Eğitim Müdürü Şerafettin Demirci, Mimar Sinan Vakfı Onursal Başkanı Hasan Gümüş, Eski Milletvekili Şemsettin Emir, Lalapaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Nail Yılmaz, Trakya Şefkateli Derneği Başkanı Şakir Esendir, Mimar Sinan Mütevelli Heyet Başkanı Av.Şükrü Çeşme, Eğitim Uzmanları Hüseyin Çakırlar, Fikret Merter, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Milli Eğitim Mensupları, Gelin ve Damadın yakınları ve davetliler katıldı.

Bizde Edirne Ajans Gazetesi ve Radyo-Su Ailesi olarak Elena ve Eray çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Elena ve Eray’ın mutlu günü  (5)

 81 total views,  2 views today

Next Post

Edirne’ye hayran kaldı

Kırkpınar Yağlı Güreşleri’ni izlemek için Edirne’ye gelene Japonya İstanbul Başkonsolosu Norio Ehara Edirne’ye hayran kaldı. Gönderdiği mektup ile Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan’a teşekkür eden Ehara, Edirne’nin tarihinden, Mimar Sinan’ın eserlerinden çok etkilendiğini ve Edirne Ciğer’inin tadını asla unutmayacağını yazdı.               Japonya İstanbul Başkonsolosu […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp