Emekli Astsubaylar Derneği Edirne Şubesine Ziyaret

admin

Astsubaylar Derneği Edirne Şubesini, Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürümüz Bilgin ÖZBAŞ ziyaret ederek, hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Emekli Astsubaylar Derneği Edirne Şubesi Başkanı Aydın BİLDİŞ, Yönetim Kurulu üyeleri Tuncay ÇELEN, Nihat KAŞLI ile Emekli Astsubay Zafer BELGE’nin hazır bulunduğu ziyarette Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ; “ Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Şehit Yakınları ve Gazilere yönelik sürdürülen hizmetleri hakkında bilgi vererek, Vatanımızın varlığı ve birliği için ter döken, emek harcayan herkes başımızın tacıdır diyerek açılan Dernek binasının hayırlı olmasını diledi.

Dernek başkanı BİLDİŞ’de; “ Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görev yapmış olmaktan onur duyduklarını, terör ve şer odaklarının imhası için Suriye’de sürdürülen Zeytin Dalı harekatında Mehmetçiğin yanında olduklarını, Türk Milletine ve toprak bütünlüğüne uzanacak her eli kırma, azim ve kararlılığında olduklarını, ihtiyaç duyulması halinde her an göreve hazır olduklarını dile getirdi.”

Başkan BİLDİŞ, ziyaretten dolayı Edirne Aile ve Soysal Politikalar İl Müdürü Bilgin ÖZBAŞ’a teşekkür ederek, ortak yapılacak çalışmalar hakkında görüşmelerini paylaştı.

 

 

 

 

 83 total views,  2 views today

Next Post

Ömer Ergin; ”Et, süt ve yem özelleştirmelerinden ders alınsın”

Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin, tarım ve hayvancılık ürünlerini işleyen fabrikaların özelleştirilmemesi gerektiğini söyledi. 14 şeker fabrikasının özelleştirilmesine tepki gösteren Ergin, “Et, süt ve yem özelleştirmelerinden ders alınsın” dedi. Meriç Ziraat Odası Başkanı Ergin, yerli üretim fabrikalarının özelleştirilmesinin üretim ve üreticiyi olumsuz yönde etkilediğini savundu. Ergin, özelleştirmelerin aksine yeni […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp