Emekli Polis Önce Eşini Sonra Kendini Vurdu

admin

Edirne’de cinnet getiren emekli polis, hemşire eşini silahla vurduktan sonra intihar etmek istedi. Hemşire kadın olay yerinde hayatını kaybederken, eşi ağır yaralandı.

Olay, saat 21.30 sıralarında Edirne Devlet Hastanesinin arka bahçesinde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, Edirne Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’nden 2 ay önce emekli olan Necip Dönmez, aralarında geçimsizlik olduğu Göğüs ve Kalp Damar Cerrahisi servisinde nöbette olan hemşire eşi Nurcan Dönmez ile konuşmak için Edirne Devlet Hastanesi’ne geldi. Kimsenin olmadığı Dahiliye servisinin arkasında konuşmaya başlayan çift tartıştı. Tartışmanın ardından Necip Dönmez, belinden çıkarttığı tabancayla eşine 4 kurşun sıktı, ardından da çene altından kendisini vurarak intihar girişiminde bulundu. Silah sesini duyan görevli doktorlar, olay yerine gittiklerinde mesai arkadaşlarını ve eşini kanlar içinde buldu ve hemen Acil Servise götürdü. Yapılan tüm müdahalelere rağmen Nurcan Dönmez kurtarılamadı. Ağır yaralanan eşi ise ameliyata alındı.

Olayı duyan Dönmez çiftinin yakınları ve hastane çalışanları gözyaşlarına boğulurken, çok sayıda polis memuru ve Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan hastaneye gelerek olay hakkında bilgi aldı. Nurcan Dönmez, aile içi geçimsizlik nedeniyle eşini savcılığa şikayet ettiği, ve savcılık kararıyla Necip Dönmez’in beylik tabancasına el konulduğu öğrenildi.

Necip Dönmez’in 2 ay önce emekliye ayrıldığını belirten Edirne Emniyet Müdürü Cemil Ceylan, “Eşi, savcılığı geçimsizlik nedeniyle bir dilekçe vermiş ve biz de bunun üzerine beylik tabancasını almışız. Daha sonra da ‘sıkıntımız yok’ diyerek savcılığa müracaat ederek, ilişkilerinin normale döndüğünü bildirmiş. Dışarıdan temin ettiği bir silahla bu eylemi gerçekleştirmiş. Eşi öldü, kendisi de yoğun bakımda. Dün akşamda emekli polis memuru konuşmaya gelmiş “dedi.

Öldürülen Hemşirenin Boşanma Davası Dün Görülecekti

İki çocukları olan Dönmez çiftinin dün aile mahkemesinde boşanma davalarının olduğu ve Necip Dönmez’in son kez eşi ile konuşmak için hastaneye geldiği belirlendi. Olayda hayatını kaybeden hemşire Nurcan Dönmez için görevli olduğu hastane bahçesinde tören düzenlenecek. Yoğun bakımda olan Necip Dönmez’in ise tedavisi devam ediyor.KOCASI TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN HEMÞÝRENÝN EÞÝNE BOÞANMA DAVASI AÇTIÐI ÖÐRENÝLDÝ ÖLDÜRÜLEN HEMÞÝRENÝN BOÞANMA DAVASI BUGÜN GÖRÜLECEKTÝ

 55 total views,  2 views today

Next Post

CHP’li Değirmendereli Gümrük Bakanı’na Edirne Sanayisi Esnafının Sıkıntılarını Dile Getirdi

CHP Edirne Milletvekilimiz Sn. Kemal Değirmendereli Gümrük ve Ticaret Bakanı Sn. Hayati Yazıcı’ya Edirne Sanayisi esnafının sorunlarını iletti. Değirmendereli, TBMM Genel Kurul’da söz alarak şunları ifade etti; “2006 yılına kadar, yurt dışından gelen araçların Edirne Sanayi Sitesi’nde herhangi bir teminat gerektirmeden tamiratı yapılıyor olmasına karşın 2006 yılından sonra, gelen aracın […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp