Emin İnağ “ülkemizin bütünlüğünü bozamayacaklar”

admin

EMİN İNAĞ KINAMA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ Ankara’da yaşanan Cumhuriyet tarihinin en kanlı saldırısını kınadığını belirterek “ Yapılan bu hain ve kalleşçe saldırıda hayatını kaybeden canlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Ülkemizin huzurunu kaçırmak, ülke bütünlüğümüzü bozmak için yapılan kanlı terör eylemleri hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır. Ankara’da çeşitli sendikalar ve meslek örgütleri tarafından düzenlenen demokratik bir eyleme haince yapılan saldırı sonucu onlarca canımız gitmiş, yüzlerce insanımız yaralanmıştır. Kanla beslenen terör örgütlerinin yaptıkları bu hain saldırılar hiçbir zaman amacına ulaşamayacaktır.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ “Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum. Kanlı saldırıda yaralanan ve tedavi altında olan vatandaşlarımızın en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını dilerim. Edirne’den eyleme katılmak üzere Ankara’ya giden temsilcilerimize de geçmiş olsun diliyorum.” Dedi.

 

 

 

 111 total views,  2 views today

Next Post

Seçmen kâğıtların muhtarlıklara geldi

1 Kasım’da yapılacak erken seçimde oy kullanacak vatandaşların seçmen kağıtları, bağlı bulundukları muhtarlıklara geldi.  Oy kullanacak vatandaşların muhtarlıklardan seçmen kağıtlarını alabileceklerini belirten Edirne Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrüpaşa Mahallesi Muhtarı İrfan Tasmalı, “1 Kasım günü yapılacak olan milletvekili seçimlerinde oy kullanacak vatandaşlarımızın seçmen bilgi formları İl seçim kurulu tarafından mahalle muhtarlıklarına […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp