Emin İnağKOSGEB Müdürü Bedri Döngel’i ziyaret etti.

admin

Edirne Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Emin İnağ ve Edirne ESOB Genel Sekreteri Özay Güngören Edirne KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel’i ziyaret etti.

KOSGEB-emin inag - bedri döngel

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ, Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel’i makamında ziyaret etti. Bedri Döngel’in Edirne KOSGEB İl Müdürülüğü’ne atanmasından dolayı çok memenun olduklarını belirten Emin İnağ “ Geçmişte Bedri Bey ile beraber çok güzel çalışmalara imza attık. Şuan Edirne KOSGEB İl Müdürü olarak kendisinden beklentilerimiz çok daha yüksek Bedri Bey zaten çalışkanlığı ve üstün gayreti ile bizim beklentilerimizi karşılıyor.” Dedi.

Edirne KOSGEB İl Müdürü Bedri Döngel Edirne’de KOSGEB olarak yoğun bir şekilde çalışarak ticaret erbaplarına mümkün olduğunca destek sunmayı hedeflediklerini belirtti. Bedri Döngel “Edirne’ye atanmamın ardından gördüğüm en önemli konu, Tekirdağ’da görevli olduğum dönemde Edirne’den sorumlu uzman olarak güzel çalışmalara vesile olmuşuz. Bunu görmek çok güzel bir duygu. Tabi beklentiler yüksek bizim hedefimizde yüksek umarım çok çalışarak Edirnemize faydalı oluruz.” Dedi.

Edirne ESOB Başkanı Emin İnağ ve KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel proje tabanlı KOSGEB destekleri hakkında görüş alışverişinde bulundular.

 29 total views,  2 views today

Next Post

Erbey Kılıç “Taksici Esnafımızın Yanındayız”

Edirne Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Erbey Kılıç, 06/01/2014 Tarih ve 37 sayılı Edirne Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünün odalarına bildirdiği; 06.01/2014 tarihli yerel gazetede yazılan ( T) plaka ile çalışan taksi sürücülerinin 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu ve Edirne Belediyesi Taksi Yönetmeliğine aykırı hareketlerinde artış olduğu yolundaki habere dikkat çeken […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp