Emir, 40 Yıl Öncesine Gitti

admin

AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, davetli olarak gittiği öğrenci evinde üniversite öğrencileriyle kahvaltı yaptı.

Edirne merkezde bir öğrenci evinde Trakya Üniversitesi öğrencileri ile biraraya gelen Emir, yer sofrasında yapmış olduğu kahvaltı ile 40 yıl öncesini hatırladı.

şemsettin emir

 

 

 

 

 

 

 

Trakya Üniversitesinin değişik bölümlerinde okuyan 6 öğrenci ile birlikte kahvaltı yapan Emir, kendi dönemlerine göre bu gün şartların daha iyi olduğunu söyledi.

Evlerine misafir olduğu öğrencilere “sizin halinizden en iyi ben anlarım, çünkü bu günleri bende yaşadım” diyen Emir, kendi dönemlerinde böyle bir evde kalmanın öğrenci için hayal olduğunu dile getirdi.

Bu gün hayallerin gerçek olduğu bir Türkiye’de yaşadıklarını belirten Emir, ülkenin geleceği olan gençlerin her zaman yanında ve destekçisi olduklarını dile getirdi.

Okul yıllarındaki anılarını öğrencilerle paylaşan Emir, sınav olduğu zaman sabaha kadar ders çalıştığını sabahta sınav saatine kadar bilgilerin karışmaması için hiç kimse ile konuşmadığını anlatınca öğrenciler arasında gülüşmeler oldu.

Öğrencilik yıllarının insan hayatında önemli yer tuttuğuna dikkat çeken Emir, iyi dostluklar kurmalarını tavsiye öğrencilere şunları söyledi;

“ Dostluklar önemli. İyi dostluklar insana çok farklı duygular yaşatır. 40 Yıl sonrada devam eden dostlukların olmasının kıymeti 40 yıl sonra anlaşılır ama onunda alt yapısı bu gün kurulur.”

Siyasetin yanı sıra güncel konularında paylaşıldığı kahvaltıda davetlerine katılımından dolayı çok memnun olduklarını belirten öğrenciler, Emir’e çok teşekkür etti.

Emir ise yer sofrasında keyifli bir sohbetle kahvaltı yapmaktan dolayı büyük keyif aldığını ifade etti.

 

 

 22 total views,  2 views today

Next Post

Eroğlun’dan yatırım müjdesi

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu Edirne’ye gelerek 40 tesisin temel açılışı ve temel atma törenine katıldı.Edirne Valiliği önünde kurulan stantta konuşan Eroğlu Edirne kanalının kamulaştırma kararının bakanlar kurulundan geçtiğini söyledi.               Törene Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Belediye Başkanı Recep Gürkan, T. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp