Emir “Ak Parti’yi Edirne’de birinci parti yapacağız”

admin

Seçim çalışmalarını aralıksız bir şekilde yürüten AK Parti  Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir Edirne’de sıkılmadık el çalınmadık kapı bırakmayacaklarını söyledi.

En büyük hayalinin yapacağı hizmetlerle anılmak olduğunu belirten Emir, Edirne’de AK Partiyi birinci Parti yaparak bir ilke imza atacaklarını vurguladı.

Emir Ak Parti’yi Edirne’de birinci parti yapacağız”  (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

Toplumun her kesiminden olumlu tepkiler almanın mutluluğunu yaşadıkları anlatan Emir, yıllardır ihmal edilen sorunların yeni dönem ile birlikte çözüme kavuşacağını söyledi.

23 Nisan Saat 15: 00 da açılışı yapılacak olan Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) açılışının ardından çalışmaların artarak devam edeceğini belirten Emir, “hizmete susamış Edirne’nin hizmetle buluşmasına az kaldı” diyerek herkesin desteğini istedi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Edirne’ye karşı özel bir ilgisinin olduğunu ve her buluşmalarında “Şemsettin bey, bana Edirne’den en az iki vekil getir. O zaman bende Edirne’yi bakansız bırakmam” Sözünün omuzlarındaki yükü daha da arttırdığına dikkat çeken Emir, gece gündüz demeden çalışarak AK Partiyi Edirne’de birinci parti yapacaklarını belirtti.

Emir Ak Parti’yi Edirne’de birinci parti yapacağız”  (2)

 

 

 

 

 

 

 

 

Gittiği ve gezdiği her yerde vatandaşın kendisine sımsıkı sarıldığını bununda kendisi için en büyük mesaj olduğunu vurgulayan Emir, siyasette çığır açacak yeni bir hizmet anlayışının 8 Haziran ile birlikte hayata geçeceğini dile getirdi

 

 

 129 total views,  5 views today

Next Post

Nisan otizm farkındalık ayı etkinlikleri

“Nisan Otizm Farkındalık Ayı” boyunca “Sen de farkında ol” projesi kapsamında II. Bayezid Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezi okulumuzun hazırladığı program tüm hızıyla devam etmektedir. Program kapsamında, 2 Nisan 2015 Perşembe günü saat:16.00’da Devecihan Kültür Merkezi’nde, tamamını II. Bayezid Özel Eğitim ve İş Uygulama Merkezi okulumuz öğrencilerinin hazırladığı resim […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp