EMİR “BU YARIŞTA BEN DE VARIM” DEDİ

admin

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com

Ak Parti İl Merkezinde düzenlenen törende işadamı Şemsettin Emir Edirne Belediye Başkan Adaylığını açıkladı.Buradaki törene İl Başkanı Müjdat Kahve Merkez İlçe Başkanı yönetim kurulu ve gençlik kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

şemsettin_emir

Adaylığı ile ilgili açıklama yapan Emirler “ ülkeyi karanlıktan aydınlığa çıkaran bir partinin mensubu olmaktan mutluyum. Bize düşen görev ayrışmanı değil bütünleşmenin parçası olmaktır.

şemsettin_emir_adaylık

ülkemizin çoğu Ak Parti belediyeciliğinin proje imkanlarından yararlanırken yaşadığımız tarihi kent bu hizmetlerden mahrum kalıyor.Ak Parti belediyeciliği ülkemizde bir marka olmuştur.Edirne’de yerel belediyecilik alanında fakirlik çekmekteyiz elimizdeki değerleri bir biri ardına kaybediyoruz.değerli hemşerilerim partimiz kendimiz adına değil Edirneliler adına Ak parti belediyeciliğini sizlerle buluşturmak üzere bu yola çıktım. Bugün burada hepinizin huzurunda Ak parti’den Edirne Belediye Başkan aday adaylığımı açıklıyorum’dedi.

şemsettin_emir_adaylık3

Emir; “ Aday değil adam olmak önemlidir. Milletin adamı olmak önem taşır dava budur” görüşünü savundu.Emir, daha sonra aday adaylığı evraklarını il başkanı Kahve’ye verdi.

şemsettin_emir_adaylık-nesim_iba

şemsettin_emir_adaylık4

şemsettin_emir_adaylık2

şemsettin_emir_adaylık-nesim_iba2
şemsettin_emir_adaylık1
 

 

 

 

 

 

 191 total views,  2 views today

Next Post

Beykent’te “Kızılay” Çadırı Kuruldu

EDİRNE AJANS HABER MERKEZİ / 214 24 04 / edirneajans@hotmail.com Her yıl 29 Ekim-4 Kasım tarihleri arasında kutlanmakta olan Kızılay Haftası dolayısıyla Kızılay Kurumu’nun Edirne şubesi tarafından, Kızılay Kurumu’nun amaç ve faaliyetlerinin öğrencilere aktarılması adına okul bahçesinde Kızılay Çadırı kuruldu. Kızılay Kurumu’nun Afet yönetimi, Aş evi ve Kan bağışı adlı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp