Emir “Geleceğiniz çocuklarınız için AK Parti’ye oy verin”

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, yarın sandık başına gidecek Edirne halkının bir kez olsun, geleceğine çocuklarına bir kez olsun kendine oy vereceğine inandığını söyledi.

7 Haziran’da Edirnelileri bir kez olsun ideolojiyi bir kenara bırakarak hizmet siyasetine destek vereceğini belirten Şemsettin Emir herkesin mutlaka sandığa gitmesi gerektiğini söyledi.

Cumhuryet tarihinin en büyük yatırımlarını AK Parti’nin yaptığına dikkat çeken Emir, “Diğerlerini hayal bile edemediğini biz yaptık diyerek” dedi. Edirne halkının hizmete tam destek vereceğine olan inancının tam olduğunu vurgulayan Şemsettin Emir, Koalisyon senaryosu çizenlerin halkı tekrara kaosa sürükleyeceğini dile getirdi.

Bu seçimde Edirne halkının hizmete oy vereceğini dile getirerek, “Çocuklarımızın geleceği için, hizmet için bu seçimde AK Parti’ye destek verin” dedi.

Emir “Geleceğiniz çocuklarınız için AK Parti’ye oy verin” (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edirne 7 Haziran seçimlerinin ardından yeni döneme merhaba diyecek. yeni dönemde Edirnelinin beklentisi hizmet olacak. İşte tamda bu noktada 7 Haziran’da verilen oylar bu hizmetin dozunu belirleyecek. AK Parti Milletvekili Adayı Şemsettin Emir her gittiği yerde bu nedenle güçlü bir destek istiyor. Edirnelilerden güçlü bir destek alacak olan Şemsettin Emir,  Ankara’da güçlü bir sesle Edirne’ye hizmet etmek için canla başla çalışacak. Ne kadar güçlü bir sesinin çıkacağını ise Edirneliler belirleyecek. . Şemsettin Emir, işte bu nedenle AK Parti desteklenmesi gerektiğini vurguluyor.

CHP ZİHNİYETİ EDİRNE’DE NEYİ DEĞİŞTİRDİ

Şemsettin Emir, Edirne’ye Cumhuriyet tarihinde en büyük yatırımın AK Parti döneminde yapıldığını dile getirerek, “AK Parti hizmet için çocuklarınızın geleceği için çalışıyor. Bu seçimde AK Parti’ye oy verin. Bugün CHP’ye, MHP’ye verilen oylar HDP’ye verilen oydur. Bunlar koalisyon yapmış durumdadır” dedi.

“Hey benim kardeşlerim bir kez olsun Edirne’ye en az iki milletvekilini AK Parti’ye verin” diye halka seslenen Şemsettin Emir,  “Edirne’ye dev yatırımlar yaptık. TOKİ’yle evsiz olan vatandaşlarımızı ev sahibi yaptık. Sulama sistemleriyle topraklarımızı sulanır hale getirdik. Hamzadere ve Çakmak barajlarıyla bölgemizdeki çiftçinin yüzünü güldüreceğiz inşallah. Emekliye maaşlarına zam yaparak CHP’nin iddia ettiği ikramiyeler kadar parayı veriyoruz.  Bu ülkede emeklilerin maaş kuyruklarında çektiği çileleri unutmayalım.

Emir “Geleceğiniz çocuklarınız için AK Parti’ye oy verin” (1)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25 YILDIR CHP ZİHNİYETİ NEYİ DEĞİŞTİRDİ

Edirne’ye 25 yıldan beri CHP zihniyeti yönetiyor. Ne değişti… Edirneli hala 100 yıl önce döşenen aspesli borulardan su içiyor. Çöplükten hala dumanlar yükseliyor. Hani çevre yolları, alt geçitler üst geçitler. Ulaşımda yaşanan sorunları hepimiz biliyoruz. CHP zihniyeti hizmet üretmez, üretemez. Bu nedenle Edirneliler, bu seçimde hizmete oy verecektir” dedi.

HER KESİMDEN DESTEK ALIYOR

CHP’li, MHP’li ve diğer partililerin küskünlerin çevresinde toplanarak kendisine destek verdiğini ifade eden Şemsettin Emir, Edirne’de değişimin umudu olduğunu amacının ise sadece Edirne’ye hizmet olduğunu vurguladı.

Edirne’de gezilmedik yer bırakmamayı amaçlayan, çalışkanlığı, hızı ve çözüm odaklı çalışmalarıyla aday olduğu günden beri dikkatleri üzerinde toplayan, ‘Vekil olduğunuzda ne farkınız olacak?’ sorusuna, Şemsettin Emir, “Bugün neysen yarında o olacağım. Halkımızın içinde gezerek, halkımızın beklediği hizmeti Edirne’ye getireceğim. Her bireyin derdiyle dertleneceğim. Kim olursa olsun, benden hizmet bekleyene olumlu yada olumsuz mutlaka döneceğim” diye cevapladı.

Emir “Geleceğiniz çocuklarınız için AK Parti’ye oy verin” (4)

 

 

 

 

 

 

Edirnelilerin geleceğe daha umutlu bakması, istihdamın artması,  çiftçilerimizin daha fazla kazanması için çalışacağını söyleyen Şemsettin Emir, aynı zamanda Edirne’nin turizmde de daha ileri noktalarda olması gerektiğini ve bunun için de çalışacağını vurguladı.

SON HAFTANIN SLOGANI: BU SEÇİMDE OYLARIMIZ AK PARTİ’YE

Bu arada Şemsettin Emir’in seçimin son günlerinde  “Bu Seçimde Oylarımız Ak Parti’ye” şeklinde sesleniyor.

NEDEN BU SEÇİMDE OYLAR AK PARTİ’YE?

Şemsettin Emir, bu seçimde Edirnelilerin güçlü bir şekilde AK Parti’ye destek verdiğini dile getirerek, “Bu seçimde oylarına Ak Parti’ye verilmeli. Neden mi? Hizmet için geleceğimiz için, çocuklarımızın geleceği için oylarınız AK Parti’ye… AK Parti demek vizyon demek, hizmet demek. Halkımız iyi biliyor. CHP ve MHP sadece konuşur. Ama hizmeti AK Parti getirir” dedi.

TÜM EDİRNE HALKINA TEŞEKKÜRLER

Şemsettin Emir ayrıca Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun coşkuyla karşılayan tüm Edirne halkına teşekkür ederek, “Halkımız bize verdiği desteği alanlarda da gösterdi. Hepsini canı gönülden destekliyorum. Bilge adam Başbakanımız Ahmet Davutoğlu mitinginde Edirne için çok sayıda müjde verdi. Hizmetlerin en kısa sürede Edirne’ye gelmesi için sizden tek isteğim güçlü bir destek.  CHP’nin durumu belli. Hizmet üretecek bir parti değil. Yerel yönetimlerdeki durumu ise içler acısı… Bunu hepimiz görüyoruz. Bu seçimde halkımız gerçekleri görerek oyunu kullanacaktır. 2 AK Parti Milletvekiliyle Ankara’da Edirne’ye hizmet yağdıracağız” dedi.

Emir “Geleceğiniz çocuklarınız için AK Parti’ye oy verin” (2)

 

 137 total views,  2 views today

Next Post

Hayırlısıyla şu seçim bitse

Ben uzun yaşamım süresince böyle elektrikli partilerini birbirini suçlamaları ile geçen bir seçim dönemi geçirmedim. Sanırım İlerdeki tarihlerde çocuklarımız bu günlerde yaşanan olayları duydukça “ babalarımız geçmişte böyle günler geçirmiş, ülkemizde böyle olaylar da olmuş ” diyerek bizleri utandıracaktır,  Ülkemizde seçim süresince bugün olanlardan gelecek kuşaklarımız sanırım iyi şeyler düşünmeyeceklerdir. […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp