Emir, gitti, çözdü ve geldi

admin

AK Parti Edirne Milletvekili adayı Şemsettin Emir, Başbakanlığın daveti üzerine Ankara’ya gitti.

Başbakanlıkta önemli görüşmeler yapan Emir, Edirne ve Keşan için kördüğüm olmuş sorunları çözüme kavuşturdu.

ŞEMSETTİN EMİR (2)

 

 

 

 

 

 

Başbakanlıktaki görüşmelerin yanı sıra birçok ziyarette bulunan Emir, yeni dönemin Edirne için güzel sonuçlar doğuracağına inandığını söyledi.

AK Parti Genel Merkez Seçim Koordinasyon Merkezi Başkanı Mustafa Ataş, ile görüşen Emir, Edirne’de devam eden seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakan Müsteşarı Şaban Atlas ile görüşen Emir, uzun bir süredir yılan hikâyesine dönen Keşan kavşak sorununu çözüme kavuşturdu.

ŞEMSETTİN EMİR (3)

 

 

 

 

 

 

 

 

TOKİ Başkanı Ergun Turan’ı makamında ziyaret eden Emir, yapımı devam eden Keşan TOKİ konurlarının teslimatı hakkında görüşme yaparak mayıs sonuna kadar teslimat sözü aldı.

Emir, Ankara’da Edirne’nin öneminin büyük olduğuna dikkat çekerek, yeni dönemde Ankara’nın desteğinin her dönemden daha fazla olacağını dile getirdi.

Gittiği her kurumda Edirne adına bir proje olduğuna dikkat çeken Emir, yeni dönemde kurumlarla kurulacak iyi ilişkilerle Edirne adına önemli projelerin hayata geçeceğini dile getirdi.

Başbakan Davutoğlu’nun kendisine ‘ en az iki Milletvekilini alın ben Edirne’yi Bakansız bırakmam’ sözünü hatırlatan Emir, Edirne’nin Davutoğlu’nun isteğini yerine getirmek için Edirne halkından destek istedi.

ŞEMSETTİN EMİR (1)

 157 total views,  2 views today

Next Post

Yardımseverler Derneği'nden anlamlı bağış

Türkiye Yardımseverler Edirne Şubesi yardımlarına devam ediyor. Bugüne kadar çeşitli sosyal yardımları ile dikkati çeken Yardımseverler Derneği Üyeleri topladıkları yardımlarla 15 adet engelli arabası alarak Edirne Bedensel Engelliler Derneğine bağışladı.               Başkanlığını Ayterim Ağaoğlu’nun üstlendiği derneğin Başkan Yardımcılığını Aysu Ay, Sekreterliği Beyhan Simer, saymanlığı […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp