Emir, ‘Görevimiz tek başına iktidarı yakalamak’

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, AK Parti Edirne İl Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısına katılarak çalışmalara durmaksızın devam ettikleri mesajını verdi.

ŞEMSETTİN EMİR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

AK Parti Edirne Eski Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu, AK Parti Edirne İl Başkanı Rafet Sezen, ilçe teşkilat başkanları ve partililerin katıldığı toplantıda konuşma yapan Şemsettin Emir, 7 Haziran seçimlerini Kurtuluş Savaşı’na benzeterek, “Türkiye Kurtuluş Savaşı’nı yaptı ancak bu seçim ne dedik istikbalimizin savaşıdır dedik. Ve bu cümle çok doğruydu. Çünkü birbiriyle alakası olmayan, dünya görüşleri birbirine uymayan partiler bir araya geldi. Seçimden sonra da dikkat ederseniz Kılıçdaroğlu %60 blok dedi. Hükümeti biz kuracağız dedi. Ancak TBMM Başkanı seçiminde onun öyle olmadığı ortaya çıktı. 258 AK Partili milletvekili dimdik ayakta durdu ve meclis başkanını seçti” dedi.

İlçe ilçe, köy köy gezip halka indiklerini anlatan Emir, “Hemen seçim olacakmış gibi çalışmak zorundayız. Seçimin bittiği ertesi gün yeni seçim başlamıştır. 7 Haziran’dan sonra tüm ilçeleri, köyleri tek tek dolaşıyorum. Milletimizle buluşup dertlerini dinliyoruz. Yeni seçim gelene kadar durmak yok, yola devam diyoruz. Şimdi bize düşen görev 7 Haziran’da gerçekleştiremediğimiz tek başına iktidarı yakalamaktır” şeklinde konuştu.

Milletvekili Şemsettin Emir, ayrıca iz bırakmanın önemli olduğuna değinerek Edirne eski milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu’na çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

 

 

 

 132 total views,  2 views today

Next Post

Uykusuzluğa Dikkat

Uykusuzluğa dikkat çeken Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yahya Çelik, “uykunun birey hayatında etkin rolü olduğunu vurguladı. Uykusunu devam ettiremeyen birey için geceleri sık tuvalete kalkmanın, uykuda terlemenin patolojik bir bozukluk olduğunu dile getiren Çelik, bu kişilerin gece uykusunda bozukluk olduğunu, uyku apnesi ile […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp