Emir; “Güçlü Edirne için AK Parti’ye oy verin”

admin

AK Parti Edirne Milletvekili Adayı Şemsettin Emir, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Keşan ve Enez ilçelerinde halkın sevgi gösterileriyle karşılanan Şemsettin Emir, canla başla Edirne için çalışacağını dile getirdi.

Emir; “Güçlü Edirne için AK Parti’ye oy verin” (1)

 

 

 

 

 

 

 

Önceki gün Enez ilçesini ziyaret eden Şemsettin Emir,  burada büyük bir coşkuyla karşılandı. Enez ilçesinde esnafla ve halkla buluşan Şemsettin Emir, ilçenin turizmden elde ettiği katkıyı artırmak için çaba harcayacağını dile getirdi. AK Parti iktidarının Enez’e büyük katkılarda bulunduğunu hatırlatan Şemsettin Emir, “Halkımız hizmet istiyor. Hizmeti kimin yapacağı belli. 13 yıllık iktidarımızda Edirne’nin her köşesine hizmet yağdı. Bunu artırmak için sizlerden destek bekliyorum. Güçlü desteğinizle Ankara’da güçlü sesi çıkan bir milletvekiliniz olacak. Her birinizin desteğini bekliyorum” dedi.

Emir; “Güçlü Edirne için AK Parti’ye oy verin” (4)

 

 

 

 

 

 

 

Enez ilçesinde esnafı ve halkı selamlayan Şemsettin Emir, ardından Enez ilçesine bağlı köyleri ziyaret ederek üreticiyle bir araya geldi. Üreticinin her zaman yanında olduklarını dile getiren Şemsettin Emir, kendisini  karşılayan ve destek sözü veren tüm üreticilere de teşekkür etti.

Şemsettin Emir, ertesi gün Keşan ilçesine geçerek burada esnafla buluştu. Esnafı tek tek gezen, sıkılmadık el bırakmayan Şemsettin Emir, Keşan’da da gördüğü ilgiden memnun ayrıldı.

Emir; “Güçlü Edirne için AK Parti’ye oy verin” (2)

 

 

 

 

 

 

 

Keşan’da da köyleri ziyaret eden Şemsettin Emir, köylünün sorunların dinleyerek, çözüm konusunda hemen çalışmaya başladı.

Edirne halkının oyunu hizmetten yana kullanacağına dile getiren Şemsettin Emir, “Edirneliler yalan vaatlere kanmıyor. Bunu gittiğim her yerde gördüm. Edirne halkı hizmet bekliyor. Bunu da iktidar partisi yapabilir. Edirneliler AK Parti’ye güçlü bir destek vererek iki milletvekiliyle halkımızı temsil etme şansını bize verecektir. Bu şekilde birimiz bir koldan, birimiz diğer koldan Edirne’ye hizmet yağdıracağız. Halkımız ideolojik yaklaşarak, halkı kandıran ve menfaatleri doğrultusunda çalışanlara bu seçimde gereken dersi verecektir” dedi.

Emir; “Güçlü Edirne için AK Parti’ye oy verin” (3)

 146 total views,  5 views today

Next Post

Edirne’de bir sanatsal etkinlik daha

Kıyı Ege ve Ege Tiyatrolar Birliğinin Edirne Buluşması Edirne’de gerçekleşti. Edirne  Belediye Başkanı   Edirne’ye gelen  topluluk  yetkililerinden  Tiyatrocu Yönetmen  Metin Güler  Edirneli Genel Sanat yönetmenleri  Erdoğan Egemen Hakan Coşkuntepe ve sanatçılarla  Edirne Belediyesi Meclis Salonunda bir araya geldi misafir sanatçılar  Belediye Başkanı Gürkan ile yaptıkları görüşmenin ardından  Belediye’deki Atatürk Odasını […]
EDİRNE AJANS İLETİŞİM
WhatsApp